Nikah masasından ’demokrasi nöbeti’ne

Pamukkale Belediyesi personeli Yusuf Kenan Tatarca, dünya evine girdiği gün eşi Fatma Tatarca ile birlikte Delikliçınar Meydanında ‘demokrasi nöbeti’ne katıldı.

Nikah masasından ’demokrasi nöbeti’ne
Nikah masasından ’demokrasi nöbeti’ne
Pamukkale Belediyesi personeli Yusuf Kenan Tatarca, dünya evine girdiği gün eşi Fatma Tatarca ile birlikte Delikliçınar Meydanında ‘demokrasi nöbeti’ne katıldı.
Pamukkale Belediyesi çalışanı Yusuf Kenan Tatarca, eşi Fatma Tatarca’nın nikahları kıyıldıktan sonra Denizli’nin Delikliçınar Meydanı’nda ‘demokrasi nöbeti’ne katıldı.
Denizlili on binler her akşam olduğu gibi Demokrasi Şöleninin 17. Günde de Delikliçınar Meydanı’nda bir araya gelerek darbe girişimine tepkilerini gösteriyor. Meydanda Demokrasi Şöleninde bu kez gelin-damat sürprizi yaşandı. Pamukkale Belediyesi’nin personeli olan Yusuf Kenan Tatarca ve eşi Fatma Tatarca, düğünlerinin ardından Delikliçınar Meydanına gelerek demokrasi nöbetine katıldı. Pamukkale Belediyesi’nin standına gelen Tatarca çiftiyle yakından ilgilenen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.
Ülkede, demokrasinin ve milli iradenin darbeyle kesintiye uğramasına hiçbir zaman izin vermeyeceklerini söyleyen damat Yusuf Kenan Tatarca, en mutlu oldukları günde alanlarda demokrasi nöbetinde olmayı tercih ettiklerini söyledi. Gelin Fatma Tatarca ise, mutluluklarını demokrasi şöleniyle perçinlediklerini vurgulayarak, “Allah ülkemizi her türlü sıkıntıdan, sorundan korusun” dedi.
Milli iradeye sahip çıkan vatandaşlara teşekkür eden Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ise, “15 Temmuz’dan bu yana demokrasi için, milli irade için, geleceği için meydanları boş bırakmayan, gecesini gündüzüne katarak vatanına sahip çıkan aziz hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Meydandaki vatandaşlarımızı bu kutsal nöbetlerinde bir nebze olsun rahatlatabilmek amacıyla belediye olarak çeşitli ikramlar sunuyoruz. Alanda, meydanlarda demokrasi nöbetini tutan vatandaşlarımızla bir aradayız. Nöbetin 17. Gününde de on binlerle omuz omuza Delikliçınar meydanında bir arada sabah namazına kadar nöbetimizi tuttuk. Pamukkale Belediye personelimiz olan kardeşimizde en mutlu gününde düğün sonrası eşiyle birlikte Delikliçınar Meydanı’na gelerek demokrasi nöbetine katıldı. Çalışanımızın en mutlu gününde demokrasi nöbetine katılması çok önemli. Kendisine teşekkür eder, mutluluklar dilerim” ifadelerini kullandı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X