Cumhurbaşkanı’nın eşi Emine Erdoğan himayelerinde Afrika Evi açılacak

Mobilya alanında Türkiye’nin en büyük ve tek uluslararası fuarı olan CNR İMOB-13. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, 24 Ocak Salı günü başlıyor. CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirilecek fuarda Türkiye’de bugüne kadar gerçekleştirilen en kapsamlı alım heyeti organizasyonlarından birine imza atılacak. Fuar, sektörün lider ülkeleri İtalya, Almanya, Avusturya ve İsviçre’nin de olduğu 114 ülkeden ziyaretçi ve VIP alım heyetlerini ağırlayacak.

Cumhurbaşkanı’nın eşi Emine Erdoğan himayelerinde Afrika Evi açılacak
Cumhurbaşkanı’nın eşi Emine Erdoğan himayelerinde Afrika Evi açılacak Abdullah

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve sektörün çatı örgütü Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) iş birliğinde organize edilen fuarın açılışı CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem’in ev sahipliğinde, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkan Vekili Mustafa Çıkrıkçıoğlu, MOSFED Başkanı Ahmet Güleç, CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şenel ve sektör temsilcilerinin katılımı ile yapılacak.

 

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Sayın Emine Erdoğan’ın himayelerinde, Ankara’da hayata geçirilen Afrika El Sanatları Pazarı ve Kültür Evi, CNR İMOB ile başlayarak CNR’nin tüm fuar organizasyonlarında yer alacak. Afrika kıtasının barış ve istikrarına katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen Afrika Evi’nin CNR EXPO Yeşilköy’deki açılışı, Dışişleri Bakan Yardımcısı Ahmet Yıldız’ın eşi Emine Yıldız’ın katılımıyla gerçekleştirilecek.

 

Fuar, mobilya alanında dünyanın en önemli tasarımcılarından Finlandiyalı Mikko Laakkonen, Yuki Aben, Samuli Naamanka, Sebastian Jansson gibi isimleri de ağırlayacak. Ünlü tasarımcılar, İskandinav tarzının dünya çapında nasıl markalaştığının hikayesini CNR İMOB katılımcılarına anlatacaklar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X