TOBB'dan Samsun Bafra'ya Okul !

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Bafra Ticaret Borsasının 25. Kuruluş yıl dönümü kapsamında düzenlenen "Türkiye'nin Ekonomik Geleceği" konferansına katıldı.

TOBB'dan Samsun Bafra'ya Okul !
TOBB'dan Samsun Bafra'ya Okul ! Abdullah

Bafra Toplantı ve Davet Salonunda düzenlenen konferans ve ödül töreninin açılışında konuşan Bafra Ticaret Borsası Başkanı Namık Kibaroğlu ile Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, oda çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği olarak "81 İlde 81 Okul" kampanyası başlattıklarını belirten Hisarcıklıoğlu, "Samsun'da yaptığımız okulun açılışını yapacağız. 81 ilimiz bittikten sonra 160 ilçemizde de birer tane okul yapacağız. Bunların içerisinden bir tanesi de Bafra'da olacak. Burada ödül alacak her kardeşimi yürekten kutluyorum. Ödül almayan kardeşlerimi de kutluyorum. Çünkü Türkiye'de son 1 senede yaşadıklarımız dünyada herhangi bir ülkede yaşansaydı hayatta ayağa kalkamazlardı. Biz birlik ve beraberlik sayesinde tekrar ayağa kalktık" şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından 2016 yılında yüksek düzeyde gelir vergisi veren iş adamlarına ve ayrıca 2016 yılı dolayısıyla üyeler arasında tescil işlem hacmi sıralamasında ilk 5'e giren üyelere ödülleri verildi.. Bafra Ticaret Borsası Başkanı Namık Kibaroğlu, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar katılımlarından dolayı TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'na teşekkür ederek çeşitli hediyeler verdiler.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu da başkalara TOBB kültür hizmeti olan Dede Korkut kitabını hediye etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X