Balıkesir Belediye Başkanı Uğur'un son konuşması

Perşembe günü Külliye'de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile baş başa görüşen Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur istifa iddialarına ilişkin bir açıklama yaptı. Sosyal medyadan yaptığı açıklama ile iddiaları yalanlayan Uğur görevinin başında olduğunu söyledi.

Balıkesir Belediye Başkanı Uğur'un son konuşması
Balıkesir Belediye Başkanı Uğur'un son konuşması Abdullah

Cumhurbaşkanı Erdoğal ile Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde baş başa görüşen Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur'un istifasının istendiği ileri sürülmüştü.

Uğur sosyal medya hesabından paylaştığı "Bazı basın yayın organlarında, istifamın istendiğine dair yayınlanan haberlerin gerçekle uzaktan yakından alakası yoktur." başlıklı tweeti ile iddiaları yalanladı.

Uğur tweetinde;

"Bazı basın yayın organlarında, istifamın istendiğine dair yayınlanan haberlerin gerçekle uzaktan yakından alakası yoktur.

Ak Parti Sözcümüz Sayın Mahir Ünal'ın iki gün üst üste yaptığı açıklama ve yalanlamalara rağmen, söz konusu istifa haberlerinin ısrar ve inatla dolaşımda tutulmasındaki amacı kamuoyunun takdirine bırakıyorum. (Ben istifa etmiyorum, siz görevden alın. Görevden alırsanız partiden istifa eder, yoluma bağımsız belediye başkanı olarak devam ederim) şeklindeki haberler ise tamamen masa başında uydurulmuş bir kurgudan ibarettir.

Söz konusu haberleri yayınlayarak bir itibar suikastına imza atmaya çalışanlar hakkındaki yargı yoluna başvurduğumuzun ayrıca bilinmesini isterim.

17 yıldan bu yana AK Parti'mizin bütün kademelerinde görev yapan bir nefer olarak, Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlattığımız kutlu yolculuğumuza ilk günkü aşk ve şevk ile devam ettiğimizi milletimize saygı ile duyuruyorum"

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X