Üç vakte kadar çekil mesajı...

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman'ın Belediye Başkanı'na; "3 vakte kadar çok seviyeli ve çok medeni bir çözüm yaşayacağız, tıpkı İstanbul gibi tıpkı Düzce gibi"

Üç vakte kadar çekil mesajı...
Üç vakte kadar çekil mesajı... Abdullah

AK Parti içindeki istifa krizi büyüyerek devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın istifasını istediği 10 belediye başkanı arasında, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin de adı geçiyordu. Recep Altepe bir açılışında “Hizmetlerimizi yapmaya devam edeceğiz” diyerek, direnme mesajı verse de, AK Parti Bursa İl Başkanı istifaya ilişkin dikkat çeken açıklamalar yaptı.

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, yardımcıları Mustafa Sayılgan ve Ömer Aybar'la birlikte Bursa’daki yayın organlarını ziyaret etti. AK Partili Başkan Ayhan Salman bu ziyaretinde istifası istenen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.  Başkan Salman, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı’nın İstanbul ve Düzce Belediye Başkanları gibi istifa edeceğini açıkladı.

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin olası istifasına dair isim vermeden şunu söyledi.

"Kurumsal yapımız ve teşkilat ruhumuz çerçevesinde, çok medeni, çok seviyeli bir çözüm yaşayacağımızı zannediyorum, tıpkı İstanbul gibi tıpkı Düzce gibi..."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X