Başkan'dan Uğur'dan ani karar!

AK Parti'nin belediye başkanlığından istifasını beklediği üç isim arasında olan Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'un basın toplantısı düzenleyeceği belirtildi

Başkan'dan Uğur'dan ani karar!
Başkan'dan Uğur'dan ani karar! Abdullah

AK Parti'deki 'belediye başkanları değişimi'nde şimdiye kadar İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan istifa etti.

ERDOĞAN'IN İŞARET ETTİĞİ 3 İSİMDEN BİRİYDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'ye istifa çağrısı yapmıştı.

Posta'nın haberine göre, Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, flaş bir karar alarak bugün saat 16:30'da basın toplantısı düzenleyecek. Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan da dün basın toplantısı düzenleyerek istifa etmişti.

"HANIMI BİLE İNANDIRAMIYORUZ" DEMİŞTİ

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'tan boşalan başkanlığa seçim yapmak için toplanan Türkiye Belediyeler Birliği Meclisinde divan başkanlığı yapan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, hakkında çıkan istifa iddialarına, "Ben Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görevimin başındayım, halkımın hizmetindeyim. Asılsız haberler çıkıyor, bunların hiçbirine itibar edilmemesini istiyorum. Hanıma bile inandıramıyoruz, hanım diyor ki 'neden söylemiyorsun?' Ankara'ya geldim ama Sayın Cumhurbaşkanımızla bir görüşmem olmadı" demişti.

2014'TE BAŞKAN SEÇİLDİ

30 Mart 2014 Mahalli İdareler seçiminde, Adalet ve Kalkınma Partisi‘nden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi. Ahmet Edip Uğur, Nurgül Uğur ile evli. Ahmet Edip Uğur ile eşi Nurgül Uğur'un üç çocukları var.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X