Samsun Canik'te 1 trilyonluk lüks makam arabası iddiası...

Samsun'un Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in 1 trilyon bedelinde kendisine lüks Audi 8 model araba satın aldığı iddiası gündemde...

 Samsun Canik'te 1 trilyonluk lüks makam arabası iddiası...
 Samsun Canik'te 1 trilyonluk lüks makam arabası iddiası... Abdullah

Haber merkezimize gönderlen bilgiler doğrultusunda CİMER'e ve BİMER'e şikayet edildiği öğrenilen trilyonluk Audi 8 model makam arabası Canik halkını ciddi bir şekilde rahatsız etmiş durumda.  

BAŞKAN BU İDDİA DOĞRU MU? AÇIKLAMA BEKLİYORUZ!

Önceki gün haber merkezimize ulaştırılan bu haber dosyasını araştırdığımızda, Samsun Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in "55 BB..." plakalı aracı gizli bir yerde tuttuğu ifade edilmektedir. Canik Belediyesi'ne yakın kaynaklardan da edindiğimiz istihbarat doğrultusunda personel maaşını ödemekte güçlük çekildiği, belediyenin ekonomik olarak zor günler yaşadığı ortamda  Başkan Osman Genç'in 1 trilyon bedelinde lüks makam arabası alması, hem belediye personelini hem de Canik halkını çileden çıkarttığı iddia ediliyor. 

İSTİFA EDEN DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI KELEŞ, LÜKS AUDİ İLE GÜNDEME GELMİŞTİ...

Bir sene önce sosyal medyada alay konusu olan bir süre önce istifa eden Düzce Belediye eski Başkanı Mehmet Keleş, Damadının FETÖ'den tutuklanması ve 2016 yılında aldırdığı makam otomobiline karşı yapılan eleştirilere verdiği cevapla gündeme gelmişti. Keleş, "Tüm belediye başkanları Mercedes’le, Audi ile gelsin, Düzce Belediye Başkanı Passat mı çeksin yanlarına? Böyle mi olsun istiyorsunuz?" demişti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, AUDİ MEHMET UYARISI İLE "LÜKS YAŞAMAYIN" DEMİŞTİ.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, belediye başkanlarına parti hassasiyetlerini hatırlatarak “Davaya zarar verecek hal ve hareketlerden kaçının. Makam araçlarınız çok lüks ve pahalı olmasın, mütevazı olun. Belediye paralarını gerekli yerlere harcayın” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X