BAŞKAN YUSUF ZİYA YILMAZ'IN JET ANKARA ZİYARETİ.

Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı'nı olağanüstü toplantıya çağıran Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın toplantının hemen ardından Ankara'ya hareket etmesi jet ziyaret olarak yorumlandı. Başkan Yılmaz, Ankara'da olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.

BAŞKAN YUSUF ZİYA YILMAZ'IN JET ANKARA ZİYARETİ.
BAŞKAN YUSUF ZİYA YILMAZ'IN JET ANKARA ZİYARETİ. Abdullah

APAR TOPAR ANKARA'YA GİTTİ.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, bugün saat 14.00'de Büyükşehir Belediye Meclisi'ni olağanüstü çağırdığı toplantının ardından apar topar Ankara'ya gitmesi dikkat çekti. Başkan Yılmaz'ın sosyal medya hesabında kendisi gibi çerkes olan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı  Tahir Akyürek ile birlikte Samsunlu Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ı ziyaret ettiği görüldü.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar, oturma odası ve iç mekan

SAMSUN-ANKARA ARASINDA MEKİK DOKUYOR

Son günlerde kendisinin de ifade ettiği  programları müsait oldukça AK Parti gurup toplantılarına katılan ve bakanlıklarda da bazı ziyaretler gerçekleştiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı'nın son günlerde Samsun-Ankara arasında mekik dokuduğu gözlerden kaçmıyor.

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar

AKYÜREK İLE YILMAZ SAMSUN'DA GİZLİ TOPLANTIDA DA BİR ARAYA GELMİŞTİ

Adı istifası istenen Belediye Başkanları arasında konuşulan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın gizli toplantı yaptığı, açığa çıktıktan sonra daha önceden planlanan dostane buluşma olarak adlandırılan  o görüşmede Kadir Topbaş'ın istifasını alan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel vardı.

 
 
 

Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Akyürek ile birlikte Sağlık Bakanımız Sn. Ahmet Demircan'a konuk olduk.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar, oturma odası ve iç mekan
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X