3 YIL ÖNCEKİ MEKTUPTA NE YAZIYORDU

Balyoz davasında 18 yıl hüküm giymiş olan Jandarma Kurmay Albay Mustafa Önsel, 2013 yılında, dönemin tüm korgeneral ve orgenerallerine bir mektup yazmış, Türkiye’nin geleceği konusunda uyarılarda bulunmuştu...

3 YIL ÖNCEKİ MEKTUPTA NE YAZIYORDU
3 YIL ÖNCEKİ MEKTUPTA NE YAZIYORDU Abdullah

Balyoz davasında 18 yıl hüküm giymiş olan Jandarma Kurmay Albay Mustafa Önsel, 2013 yılında, dönemin tüm korgeneral ve orgenerallerine bir mektup yazmış, Türkiye’nin geleceği konusunda uyarılarda bulunmuştu. Önsel mektupta, “Etrafınız her geçen gün CIA kontrolündeki cemaat denilen melanet oluşumun militanları tarafından sarılıyor, farkında mısınız?” diye yazmıştı.

Önsel’in o gün söyledikleri, bugün gerçekleşirken, mektup Türkiye’nin içinden geçtiği böylesine bir dönemde bir kez daha gündeme geldi.

Önsel’in, Mamak Askeri Cezaevi’nden 11 Ekim 2013 tarihinde gönderdiği mektubun tam metni şu şekilde:

"GÜNEYDOĞU PKK'YA TESLİM EDİLDİ RAHATSIZ OLMUYOR MUSUNUZ?

Ülkeyi dönüştürmek isteyenlerin olmazsa olmazı TSK’yı dönüştürmekti. Bunu da başta Balyoz davası olmak üzere tüm isimli davalarla gerçekleştiriyorlar. Farkında mısınız?

Bu alçakça komployu yapanların bizimle kişisel bir husumetleri yoktu. Bizlerin üzerinden TSK’yı, dolayısıyla sizleri hedef aldılar. Bir nevi bizim üzerimizden, size gözdağı vermeye çalışıyorlar. Farkında mısınız? 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X