BU İDDİA, BAŞKAN TAŞÇI VE YARDIMCISI LİVAOĞLU'NU BİTİRİR!

Geçtiğimiz günlerde Samsun Atakum Belediyesi'ne Kaçakçılık Organize Şuçlar Şube Müdürlüğü polislerinin yaptığı operasyonda gözaltına alınanlar arasında olan K. K. ve M. C. A.’nın Atakum Beledi Başkanı İshak Taşçı ve Başkan Yardımcısı Salih Livaoğlu’nun korumalığını yaptıkları iddia edildi.

BU İDDİA,  BAŞKAN TAŞÇI VE YARDIMCISI LİVAOĞLU'NU BİTİRİR!
BU İDDİA,  BAŞKAN TAŞÇI VE YARDIMCISI LİVAOĞLU'NU BİTİRİR! Abdullah

Geçtiğimiz günlerde Samsun  Atakum Belediyesi'ne  Kaçakçılık Organize Şuçlar Şube Müdürlüğü polislerinin yaptığı operasyonda gözaltına alınanlar arasında olan K. K. ve M. C. A.’nın Atakum Beledi Başkanı İshak Taşçı ve Başkan Yardımcısı Salih Livaoğlu’nun korumalığını yaptıkları iddia edildi. 

Son günlerde adı belediyeye yapılan FETÖ operasyonları ile gündeme gelen Atakum Belediyesi'nde kriz gittikçe büyüyor. Geçtiğimiz ay uyuşturucu ve silahlı suç örgütüne karşı yapılan operasyonla gözaltına alınan 20 kişi içersinde olduğu iddiasını ileri süren samsunetikhaber çökertilen çetede gözaltına alınan K. K. ve M. C. A.’nın Atakum Beledi ye Başkanı İshak Taşçı ve Başkan Yardımcısı Salih Livaoğlu’nun korumalığını yaptıklarını ileri sürdü. 

 “Çetede, FETÖ’de sürekli Atakum’dan çıkıyor” eleştirilerini doğmasına neden oluyor denilen haberde;

"Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ve Belediye Başkan Yardımcısı Salih Livaoğlu’nun korumalarının da gözaltına alındığı operasyonda çete lideri olarak suçlanan Uğur D.’nin halen arandığı ve Uğur D’nin Gürcistan Batum’a kaçtığı iddia ediliyor. Operasyon çerçevesinde belediye korumalarından K. K’nın tutuklu yargılandığı öğrenildi. Belediye Başkanı Taşçı ve Belediye Başkan Yardımcısı Livaoğlu’nu çete üyelerinin kimden korumak için korumalık yaptıkları anlaşılamadı." ifadelerine yer verildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X