MÜTHİŞ İDDİA !, GÖKSEL'İN ODASI DİNLENİYOR MU?

AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ile ilgili müthiş bir iddia ortaya atıldı.

MÜTHİŞ İDDİA !, GÖKSEL'İN ODASI DİNLENİYOR MU?
MÜTHİŞ İDDİA !, GÖKSEL'İN ODASI DİNLENİYOR MU? Abdullah

Bir süredir görevden alınacak iddiası ile siyaseti ve kamuoyunu meşgul eden AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel'in yarın parti binasında kongre takvimi ile ilgili basına açıklama yapacağı ifade edilirken, kendisinin dinlendiği iddialarına da açıklık getireceği bekleniyor.

Birkaç gün önce Samsun'a gelen AK Parti Samsun İl Koordinatörü Karabük Milletvekili Cumhur Ünal'ın temayül yoklamasını il Başkanı Göksel'in odasında yapmaması ile ilgili ortaya  spekülasyonlara yol açılacak bir ifade de bulunuldu.

Samsun'da yayın yapan Denge Gazetesi'nin sahibi ve aynı zamanda genel yayın yönetmenliğini yapan Adnan Bahadır köşesinde; " İl Başkanı Muharrem Göksel'in bu konuşmayı başka bir yerde aynen naklettiğini, bu nedenle de il başkanı odasının dinlenme ihtimalinin olduğu için Cumhur Ünal'ın temayül yoklamasını başla bir odada yaptığını duydum" diyerek açıkladı.

Edinilen bilgilere göre AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'ın temayül yoklamasını Göksel'in odasında yapmayıp görüşmelerini İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Baykeser'in odasında yaptığı ileri sürülmüştü. Yarın kongre takvimi ile ilgili basınla açıklama yapması ifade edilirken kendisinin dinledildiği iddalarına da açıklık getireceği  bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X