SABAH GAZETESİ YAZARLARI NEDEN SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDE!...

Sabah Gazetesi'nin ekonomi yazarlar Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde...

SABAH GAZETESİ YAZARLARI NEDEN SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDE!...
SABAH GAZETESİ YAZARLARI NEDEN SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDE!... Abdullah

Yaklaşık birbuçuk sene önce Sabah Gazetesi'nde sık sık Gökdelen Kule ve FETÖ ile intisaplı iş adamı Ersin Yılmaz'a verilen ihalelerle gündeme gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, bugün başlayan ve iki gün sürecek olan turizm gezisinde Sabah Gazetesi'nin Ekonomi muhabirleri ve köşe​ yazarlarını ağırlıyor. 

Samsun Golf Sahası tesislerinde sabah kahvaltısı ile başlayan Samsun kent merkezinde yapılan yatırımlarla ile Bafra, Ladik, Vezirköprü'deki turizm yatırımları Sabah Gazetesi'nin ekonomi muhabirlerine anlatılacak. Özellikle Dünya mirasları listesinde yer alması için çeşitli girişimlerde bulunulan Kızılırmak Kuş Cenneti gezdirilecek. 

Samsun'un turzim anlamında tanıtımının yapılmadığı yönünde eleştirilerin ardından Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, bu konuda tanıtıma ciddi bir bütçe ayırdığı belirtiliyor. Büyükşehir Belediyesi'nin borcunun Samsun'da 17 ilçe belediyesinin  borcunu katladığı belirtilen miktarın 1 milyarı eski para ile 1 katrilyonu aştığı kaydediliyor. Hizmet vermekte ve belediye çalışanlarının maaşını ödemekte güçlük çektiği ifade edilen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, bugünkü Sabah Gazetesi Ekonomi Muhabir ve Yazarları gezisinden önce NTV, CNN Türk, TRT televizyonları ile de anlaşma sağlamıştı.  

Samsun'un turizm alanlarının tanıtımına ilişkin Sabah Gazetesi'nin İstanbul ve Ankara'dan  muhabir ve köşe yazarının tanıtım ve ağırlama masrafları ile birlikte Samsun Büyükşehir Belediyesine maliyetinin 650 asgari ücretlinin maaşına denk geldiği iddia ediliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
SAMSUN     2017-11-30 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI 2019 MARTIN KADAR O KOLTUKTA KALMAMALI.. AKPARTİ KAYBEDECEK..... İŞ YAPTIĞI İŞ GÖRDÜĞÜ ADAMLAR SOL GÖRÜŞLÜ .
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X