Demircan'dan o iddialara yanıt!

Hakkında çıkan istifa haberlerini yalanlayan Sağlık Bakanı Demircan, "Bunların hepsi bir kısım medyanın ortaya çıkarmaya çalıştığı algı operasyonudur, aslı olmayan şeydir" dedi.

Demircan'dan o  iddialara yanıt!
Demircan'dan o  iddialara yanıt! Abdullah

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, istifa ettiğine ilişkin bazı medya organlarında çıkan haberleri yalanlayarak, "Şu anda görevimizin başındayız. Öyle bir şey yok, hiçbir zaman da olmadı" diye konuştu.

Suudi Arabistan'a seyahatinden önce Atatürk Havalimanı VIP Salonu'nda basın toplantısı düzenleyen Demircan, şunları söyledi:

"Bizi göreve getiren makamlar bellidir. Biz görevlerimizin başında, sonuna kadar çalışırız. Biz şu inanca ve bilince sahibiz; bu makamlar milletin emanetidir. Biz bu makamlarda imtihan oluruz. Milletimize hizmetle imtihan oluruz. Böyle bir şey yok. Bunların hepsi bir kısım medyanın ortaya çıkarmaya çalıştığı algı operasyonudur, aslı olmayan şeydir."

Demircan'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a istifasını sunduğu, Erdoğan'ın "Şu an zamanı değil. Zaten bir kabine revizyonu düşünüyoruz" diyerek istifayı geri çevirdiği iddia edilmişti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X