İSHAK TAŞÇI ANKARA'YA ÇAĞIRILABİLİR!

Samsun Atakum İlçesi Belediye Başkanı İshak Taşçı hakkındaki iddialar Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ulaştığı bilgisi külliyenin koridorlarında yankılanıyor

İSHAK TAŞÇI ANKARA'YA ÇAĞIRILABİLİR!
İSHAK TAŞÇI ANKARA'YA ÇAĞIRILABİLİR! Abdullah


Hakkındaki çeşitli iddialarla adı sık sık gündeme gelen Samsun Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'yı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ankara'ya çağırabileceği bilgisi gündeme bomba gibi düştü.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Samsun Atakum İlçesi'nin Belediye Başkanı İshak Taşçı, hakkında atılan iddialarla Ankara'da en çok konuşulan yerel siyasetçilerden biri olarak kulisleri meşgul ediyor.

 ŞİKAYET KÜLLİYE'YE ULAŞMIŞ!

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ismi çeşitli dedikodularla anılan  Atakum İlçesi Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın ismi, belediyeyi akrabalık ilişkileri ile yönettiği ifadesi ile çalkalanıyor. Yakınları ve aile çevresi ile ilgili çok sayıda dosyanın hem CİMER'e hem de BİMER'e şikayet ile ulaştırıldığı  Külliyenin koridorlarında yankılanıyor. 

MORALLER BOZUK!

Son zamanlarda Ankara'da Rize lobisi ile arasında soğuk rüzgarlar esen hakkındaki iddialarla ilgili AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a kadar ulaşan bu dosyalar sonrası Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın Ankara'ya çağırılacağı ifade ediliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X