kartal escort

Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın ölümü ile ilgili flaş gelişme!

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın ölümüyle ilgili olarak polis ekipleri şoförü, koruması ve evde çalışanlardan oluşan 4 kişinin ifadesini aldı. Beykoz Konakları'ndaki evinde sabah saatlerinde ölü bulunan Yavuz Yılmaz'ın babasının tabancasıyla intihar ettiği belirlendi.

Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın ölümü ile ilgili flaş gelişme!
Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın ölümü ile ilgili flaş gelişme! Abdullah

Beykoz Konakları'ndaki evinde sabah saatlerinde ölü bulunan eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın babasının tabancasıyla intihar ettiği belirlendi.

4 ÇALIŞANIN İFADESİ ALINDI

Beykoz Konakları'ndaki ikametinde silahla intihar eden eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın ölümüyle ilgili olarak şoförü, koruması ve evde çalışanlardan oluşan 4 kişinin ifadesi alındı. Öte yandan çalışmalarını sürdüren polis ekipleri, Yavuz Yılmaz’ın babası Mesut Yılmaz’a ait Smith Wesson marka tabanca ile intihar ettiğini belirledi.

Emniyet kaynaklarından yansıyan bilgilere göre, bu sabah Beykoz Konakları'ndaki evinde ölü bulunan eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın ölümüne ilişkin polis Yılmaz'ın şoförü, koruması ve evde çalışanlardan oluşan 4 kişinin ifadesini aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X