AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ile ilgili karar yeni yıla bırakıldı.

Uzun süredir görevde kalıp kalmayacağı ile ilgili gündemi meşgul eden AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Genel Merkez kulislerine göre yeni yılda görevden alınacak.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ile ilgili karar yeni yıla bırakıldı.
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ile ilgili karar yeni yıla bırakıldı. Abdullah

Samsun'da en çok tartışılan konular arasında gündemde kalan AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ile karar 2018 Ocak ayının ilk haftasında verilecek. 

 

GÖKSEL CEPHESİNDE MORALLER BOZUK


AK Parti Genel Merkez yöneticilerinin istifa et çağrısına Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın 'bir süre daha bekle' diyerek kulak asmayan Göksel'in gün geçtikçe direncinin zayıfladığı öne sürüldü. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan randevu almaya çalışan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın görüşme talebi reddedilence Muharrem Göksel'in moralinin düştüğü belirtiliyor.

"ABİ FORMÜLÜ TUTMAZ"


Parti içinde abi formülünün tutmayacağı görüşünde birleşilirken, yeni yılda kongre öncesi ataması yapılacak olan yeni il başkanı ile ilgili anket ve temayül yoklamaları sürüyor.

TEK LİSTE


Çıkan sonuca göre yapılması planlanan AK Parti Samsun İl Başkanlığına genel merkezin adayı olarak tek liste halinde çıkılacağı konuşuluyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X