GÖKSELLE İLGİLİ O KARAR HERKESİ SEVİNDİRDİ

Samsun Haber | AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in görevden alındığı öğrenildi

GÖKSELLE İLGİLİ O  KARAR HERKESİ SEVİNDİRDİ
GÖKSELLE İLGİLİ O  KARAR HERKESİ SEVİNDİRDİ Abdullah

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’in görevinden alındığı öğrenildi.Göksel’in yerine kimin atanacağı henüz netleşmezken, genel merkezin kararını kısa süre içinde vermesi bekleniyor.

MUHARREM GÖKSEL KİMDİR?
1964‘te Samsun’un Bafra İlçesi'nde doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Bafra’da tamamladı. 1987 yılında Trakya Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden mezun oldu.

Üniversite öğrenimini bitirdikten sonra aile şirketleri olan Gökseller Grup’ta görev yapmaya başladı. Halen Gökseller Grup’ta Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası‘nda geçmiş dönem meclis üyeliği yapmış ve halen Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmektedir.

Siyaset hayatına 2003 yılında AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak başlamıştır. 2006 yılındaki kongre ile ara vermiş olduğu görevine 2012 yılında gerçekleştirilen kongre ile yeniden AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi seçilmiştir.

2015 yılı AK Parti Samsun 5. Olağan İl Kongresi'nde başkan seçilen Göksel, bu görevi 2017 yılına kadar devam ettirmiştir. 

Orta derecede İngilizce bilen Muharrem Göksel Evli ve bir çocuk babasıdır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X