kartal escort

Samsun'da Mobeselerde Radar Cihazı Var MI?

Samsun Valiliği, Canik ilçesi Belediyevleri kavşağı ile Atakum ilçesi fakülte kavşağına kadar olan bölgede bulunan MOBESE kameralara yeni bir cihaz konulduğu ve 70 kilometre hızı geçen sürücülere ceza kesildiği iddiaları üzerine bir açıklama yaptı.

Samsun'da Mobeselerde Radar Cihazı Var MI?
Samsun'da Mobeselerde Radar Cihazı Var MI? Abdullah

 

 Samsun Valiliği, Canik ilçesi Belediye Evleri kavşağı ile Atakum ilçesi fakülte kavşağına kadar olan bölgede bulunan MOBESE kemaralara konulan bir cihaz ile 70 kilometre hızı geçen sürücülere 350 TL para cezası uygulandığı yönünde gündeme gelen iddialar üzerine bir açıklama yayınladı.

Samsun'da bir kaç gündür sosyal medyada 70 kilometre hızı geçen sürücülere 350 TL para cezası kesildiği yönünde paylaşımlar yapılıyordu. Yapılan bu paylaşımların doğru olup olmadığını merak eden sürücüleri Samsun Valiliğinden rahatlatan bir açıklama geldi. Samsun Kent Haber'da gündeme gelen bu haber sonrası bir açıklama yapan Samsun Valiliği, Canik ilçesi Belediyevleri kavşağı ile Atakum ilçesi fakülte kavşağına kadar olan bölgede bulunan MOBESE kemaralara konulan bir cihaz ile 70 kilometre hızı geçen sürücülere 350 TL para cezası uygulandığı yönünde ki bilgilerin doğru olmadığını duyurdu. Samsun'da MOBESE kameralara konulan bir cihaz ile sürücülere ceza kesilmesi gibi bir uygulamanın olmadığını açıklayan Samsun Valiliği, sosyal medyada bu yönde yapılan paylaşımlara itibar edilmemesi gerektiğine dikkat çekti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X