kartal escort

SEN FETÖ'CÜMÜSÜN DİYEN YANDI'

Kamu görevlilerine, polise, hakime ve savcıya sen FETÖ'cü müsün diyen yandı!

SEN FETÖ'CÜMÜSÜN DİYEN YANDI'
SEN FETÖ'CÜMÜSÜN DİYEN YANDI' Abdullah

Görevi başındaki kamu görevlisine, polise, hakime ve savcıya sen FETÖ'cümüsün diyen yandı. Görevli memuru FETÖ'cülükle suçlayan kişiye zabıt ve tutanak tutulduğunda hakaret suçundan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açılabiliyor!

Hem Türkiye hem de İngiltere vatandaşı İstanbul Uçak Bileti olan hemşire Meral Menteş Liggins, oğlu Troy Tolga Liggins ile birlikte İngiltere'ye gitmek üzere 1 Kasım'da İstanbul Atatürk Havalimanı'na gitti. Anne ile oğlu, İngiliz pasaportlarını görevli polis Rıdvan A.'ya uzattı. Pasaportlarda vize olmadığını gören memur, T.C. vatandaşı olup olmadıklarını sorunca Meral Liggins, üzerinde kimlik olmadığını ifade edip, "Neden soruyorsun, İngiliz pasaportuyla giriş yaptım. Bu çıkış için yeterli" dedi

 Memurun danıştığı şefi, kadının soyisminin Menteş olduğunu söyleyip sorun olmadığını kaydetti.

"PANİK ATAK" SAVUNMASI

Sabah gazetesinden Osman Asiltürk'ün haberine göre, Rıdvan A., işlemlere devam ederken Meral Linggis, "Her yerde soruyorlar biz terörist miyiz, mobiletomania.com FETÖ'cü müyüz, kaçıncı kontrol?" şeklinde belirtti.

Polise ismini soran Meral Liggins, cevap alamayınca, "Sen benim bilgilerimi görüyorsun, ben de senin bilgilerini öğrenmek istiyorum. Belki sen FETÖ'cüsün"dedi. Hakkında tutanak tutulan kadın, ifadesi alınarak serbest bırakıldı. İfadesinde Uçak Bileti iddiaları kabul etmeyen Liggins, uçağı kaçırmak üzere olduğu için panik atak ve psikolojik rahatsızlığının arttığını ifade etti. Polis memurunun şikayeti üzerine başlatılan soruşturmanın ardından Meral Liggins hakkında hakaret suçundan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X