SEN FETÖ'CÜMÜSÜN DİYEN GAZETECİ KİM?

Samsun 4. Asliye Ceza Mahkemesinde iki farklı davada iki gazeteciye 1 yıl 2 ay ile aynı ceza verildi. Aynı saatte ve aynı mahkemede adliyenin müdavim gazetecilerinden Ferhat Soy ve Recep Yazgan, duruşma çıkışında adliye kordiorlarında "BU HAKİM DE FETÖCÜ" sözleri yankılandı.

SEN FETÖ'CÜMÜSÜN DİYEN GAZETECİ KİM?
SEN FETÖ'CÜMÜSÜN DİYEN GAZETECİ KİM? Abdullah

Samsun Adliyesi'nin değişmeyen müdavimleri arasında bulunan Samsun Özel Haber ve Akasyam Haber sitelerinin sahipleri Ferhat Soy ve Recep Yazgan geçtİğimiz hafta duruşmaya katıldığı ceza davadasında  aynı yılla mahkum edildi. 

Samsun 4. Asliye Ceza Mahkemesinde iki farklı davada iki gazeteciye 1 yıl 2 ay ile  aynı ceza verildi.  Aynı saatte ve aynı mahkemede adliyenin müdavim gazetecilerinden Ferhat Soy ve Recep Yazgan, duruşma çıkışında adliye kordiorlarında "BU HAKİM DE FETÖCÜ"  sözleri yankılandı. Mübaşir ve Zabıt Katiplerinin duyacağı şekilde adliye koridorlarında yankılanan o sözü duyan Hakim, 'Sen bana bir bakar mısın' dediği, Akasyam Haber sitesi'nin sahibi Recep Yazgan'a 'sen bana ne demek istedin ?' diye konuştu. Adliye koridorunda herkesin şahit olduğu konuşma sırasında zabıt tutulmak üzere işlem yapacak olan Hakim, daha sonra sakinleşerek  herhangi bir işlem yapmadan olay büyümeden kapandı. 

Olaya şahit olan kişilerden öğrendiğimiz bilgilere göre; O an telefona sarılan Hakimi konuştuğu savcının olayın daha da büyümemesi için sakinleştirdiği, zabıt tutulduğunda gazetecilerin hapisle yargılanacağını ve yargılanacak olan gazetecilerin bu olayı suistimal ederek kendilerini kahraman ilan edeceklerinden ötürü konunun  sessiz bir şekilde kapandığı ileri sürüldü. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X