FETÖ DESTEKÇİSİNE TOKAT GİBİ CEVAP

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Macron'un ortak basın toplantısına Fransız bir FETÖ destekçisi gazetecinin sorusu damga vurdu. Skandal soruya Cumhurbaşkanı Erdoğan tokat gibi bir yanıt verdi.

FETÖ DESTEKÇİSİNE TOKAT GİBİ CEVAP
FETÖ DESTEKÇİSİNE TOKAT GİBİ CEVAP Abdullah

İkili açıklamaların ardından soru cevap bölümüne geçildi. Bir Fransız gazeteci FETÖ tarafından gerçekleştirilen MİT TIR'ları kumpasını hatırlatarak Türkiye'nin terör örgütlerine silah gönderdiği şeklinde skandal ifadeler kullandı.

Gazetecinin FETÖ destekçisi canlı iddaa yorumlarına Erdoğan şu şekilde yanıtladı;

"FETÖ AĞZIYLA KONUŞUYORSUN!"

Suriye'ye kim silah gönderdi? Sorunuzu anlamadım.

FETÖ ağzıyla konuşuyorsun. Gazeteci gibi değil, tam FETÖ'cü gibi konuşuyorsun. O operasyonu yapanlar FETÖ'nün iddaa oyna savcılarıydı, şimdi onlar içeride, hapisteler.

Suriye'ye kim silah gönderdi Sen FETÖ ağzıyla konuşuyorsun. Gazeteci gibi değil, tam FETÖ'cü gibi konuşuyorsun. Çünkü o operasyonu yapanlar FETÖ'nün savcılarıydı. Şu anda onlar içeride, canlı bahis siteleri hapisteler.

İstihbarat teşkilatlarının bu tür operasyonlara yönelik, kamyonlarla silah taşıma vesaire gibi, nereye neyi taşıyacağı gibi yetkileri, hakkı vardır.

"ABD'NİN 4 BİN TIR SİLAHINI NİYE SORGULAMIYORSUN?"

Sen bana bu soruyu böyle soruyorsun da, ABD'nin Suriye'ye getirdiği 4 bin tır silahları niye sormuyorsun? Gazetecisin ya, bunları niye yazmıyorsun?

"KARŞINIZDA BUNLARI YUTACAK BİRİSİ YOK!"

Sorularınızı sorarken hassas olun. Ve bir başkasının ağzıyla konuşmayın. Bunları da kolay kolay karşınızda yutacak birisi yok! FETÖ ağzıyla konuşmamayı da lütfen öğrenin.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X