AKCAGÖZ’DEN İLK AÇIKLAMA GELDİ

Pazar günü yapılan 36. Olağan İl Kongresi’nde Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, kongre sonrası açıklamalarda bulundu.

AKCAGÖZ’DEN İLK AÇIKLAMA GELDİ
AKCAGÖZ’DEN İLK AÇIKLAMA GELDİ Abdullah

CHP Samsun örgütünün, doğru kararı verdiğini dile getiren Akcagöz, “Desteğini esirgemeyen, başta eşim Sinem Akagöz olmak üzere tüm partililerimize, tüm örgütümüze sonsuz teşekkür ediyorum. Güzel, heyecanlı bir seçim oldu. 3 adaylı bir seçim oldu ve delege tavrını bizden yana koydu. Oy veren, vermeyen herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi büyük bir aile. Bundan sonra da, hiç ara vermeden yolumuza devam edeceğiz. 2 yıllık görev süremiz boyunca emek harcadık, çaba harcadık, fedakarlık gösterdik. Bu fedakarlığın, karşılıksız kalmadığını görmek, hakikaten cesaret verici. 2019 yılında yapacak olduğumuz çalışmalara şimdiden destek olan, bize inanan, güvenen herkese minnettarım. Şimdi bize düşen büyük görevler var. Bunların en başında, yerel seçimlerde başarı elde etmek var. Sonra genel tabloyu tersine çevirmek için çalışmak geliyor. Bu azim ve kararlılık bizde var.” dedi.
         

Siyasi iktidarla mücadelenin hız kesmeden devam edeceğini vurgulayan Tufan Akcagöz, “Hızımızı hiç kesmeden yola devam ediyoruz. Bu çok önemli. Bundan sonra AKP düşünsün. 2 yıl boyunca elimizden geleni ardımıza koymadan çalıştık. Bundan sonra da aynı hız ve tempoyla çalışmaya devam edeceğiz. Unutmayın ki, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi, dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla yorulmazlar. Biz de, hakikaten Samsun için ve ülkemiz için güzel şeyler yapmak adına yola çıktık. Bu yolda bize destek olan herkesin, bundan sonra da destek ve yardımına ihtiyacımız var. Parti içi demokrasiyi, iç çekişme olarak yansıtmak da doğru değil. Kimsenin kimseyle çekiştiği yok. Adaylık sürecinde, hiç bir adayımız birbirine kötü tek kelime etmedi. Tüm adaylarımız da birbirinden değerli isimlerdi. Metin Telatar’ı, mobil santral sürecindeki kararlı mücadelesinden tanıyoruz. Diğer adayımız Suat Binici ise, parti büyüğümüz ve hakikaten siyasetin hemen her kademesinde görev yapmış bir partilimiz. Her ikisinden de bu dönemde yararlanmak zorundayız. Bundan sonra, yapacak işlerimiz var. İki yıllık tempomuzu bilenler bilir. Milleti soyanları, yolsuzluk yapanları, yetim hakkı yiyenleri, Vatandaşı sömürenleri, sureti haktan görünüp de şeytanlık peşinde koşanları takip etmeye devam edeceğiz. Samsunu çok seviyoruz, Samsunluyu çok seviyoruz. “ diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X