kartal escort

Samsun Valiliği’nin kampanyası sulandırılıyor

Samsun Valiliği, bu zamana kadar başlatılan Samsunspor yardım kampanyasına toplanan paranın 375 bin 126 TL olduğu açıklarken, kamuoyunda yardım yapmayan işadamlarının yardım yapmış gibi reklamlarının yapılması, başlatılan kampanyayı sulandırma girişimi olarak yorumlanıyor.

Samsun Valiliği’nin kampanyası sulandırılıyor
Samsun Valiliği’nin kampanyası sulandırılıyor Abdullah

Samsunspor’un bu zamana kadarki kötü yönetilmesinden dolayı girdiği ekonomik çıkmazla birlikte futbolcuların serbest kalmaya başlaması üzerine, futbolcu alacaklarının karşılanması için Samsun Valiliği yardım kampanyası başlattı. Kamuoyuna yardım kampanyasına bu zamana kadar yalnız taraftarların yardımları yaptıkları yansıdı. Toplanan paranın 2 milyon olduğu kimi medyada haber olması üzerine Samsun Valiliği toplanan yardımı açıkladı. Valiliğin açıkladığı rakam iddia edildiği gibi 2 milyon değil yalnız 375 bin 126 TL olduğu ortaya çıktı.

Rakamlar tutmuyor!
Bir işadamının 555 bin TL, Cemal Yeşilyurt’un 200 bin TL, Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kaya Aşçı 110 bin TL yardım yaptığı basına yansıdı. Basına yapılan yardımların toplamı 865 bin TL ediyor. Bu rakama taraftarın yaptığı yardım dahil değil. Bu durum Samsunspor üzerinden bazı isimlerin yardım yapmadan reklamlarını yaptıkları iddiasını gündeme getirdi. Bu tablo, “Samsunspor’un düşmüş olduğu bu durumdan dahi menfaat temin etmeye çalışanlar var” eleştirilerini doğuruyor.

Valilik sitesinde güncel yayın yapılması isteniyor
Samsun Valiliği’nin yardım kampanyasını suistimal etmek isteyenlere karşı Samsun Valiliği’nin internet sitesinde yardım yapanların isim ve yaptıkları yardımın oranını güncel şekilde yayınlanması isteniyor. Bu sayede iyi niyetle başlatılan kampanyanın sulandırılmasının önüne geçilmiş olacağı düşünülüyor. Diğer türlü Samsun Valiliği’nin zan altında kalacağından korkuluyor. Reklam yapmak için vermedikleri parayı vermiş gibi yansıtan isimler olması akıllara, geçmişte Samsunspor’a girmemiş paralar üzerinden temlik koyanların olduğu iddialarını gündeme getiriyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X