Samsun’da 3 belediye başkanının istifası mı alınıyor?

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal’ın, “Yüzü eskiyen belediye başkanları gidecek” açıklaması üzerine, Samsun’da önümüzdeki hafta Cuma günü 3 belediye başkanının istifasının isteneceği iddia edildi.

Samsun’da 3 belediye başkanının istifası mı alınıyor?
Samsun’da 3 belediye başkanının istifası mı alınıyor? Abdullah

 

Samsun’da AK Parti İlçe Başkanları’nın istifasını alan AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal, belediye başkanlarının da incelendiğini açıklayarak, “Yüzü eskiyen gidecek” şeklindeki açıklaması dikkat çekti. Ünal, Samsun’da istifaları alınan il ve ilçe başkanlarının ardından belediye başkanlarının da incelemeye alındığına işaret etti.

Ünal, il ve ilçe kongreleri ile ilgili yaptığı değerlendirmede tek liste vurgusu da yaparken, belediye başkanları konusunda çok titiz olduklarına vurgu yaptı.

Cumhur Ünal’ın bu çıkışının ardından, Samsun kulislerinde haftaya Cuma günü Samsun’da 3 belediye başkanının istifasının alınacağı ve 2 belediye başkanının ise dosyalarının Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın masasında olduğuna değinildi. Hangi belediye başkanlarının istifasının isteneceği ise bilinmiyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X