TEKKEKÖY’Ü GERİ ALACAĞIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Tekkeköy İlçe Başkanı Tansu Çıkış, kadın kolları ile bir araya geldi. CHP Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Elif Çakır ve İl Başkan Yardımcısı Fatma Temel’in de katıldığı toplantıda konuşan Tansu Çıkış, “Kadın kollarının toparlanması demek, partinin toparlanması demek. Bu toparlanmanın, partimize hareket getireceği muhakkaktır.

TEKKEKÖY’Ü GERİ ALACAĞIZ
TEKKEKÖY’Ü GERİ ALACAĞIZ Abdullah

Bugün burada Tekkeköy’de kadınlarımızla bir araya geldik. Onlar olmadan etkin bir mücadele vermenin olanaksız olduğunu görüyoruz. O nedenle, çalışmalarımızın her aşamasında kadınlarımızdan, kadın kollarımızdan bilgi ve destek almaya gayret göstereceğiz. Hiç şüphe yok ki, inanmış bir kadın örgütlenmesiyle galibiyet hayal olmaktan çıkar. O nedenle, ben bugün bu ruhu, inancı ve azmi burada görüyorum. Bu inanç ve azim, Tekkeköy için 2019 yılında değişimi de beraberinde getirecektir. Tekkeköy, yeniden sosyal demokrat bir belediyecilik anlayışı ile buluşacaktır. Bu buluşmanın engellenmesi, artık mümkün değildir. Biz kazanacağız ve Tekkeköy’de de halkçı belediyecilik anlayışını hakim kılacağız. “ dedi.
         AK Parti’nin geçen gün Tekkeköy’de İlçe Kongresi’ni gerçekleştirdiğini hatırlatan Tansu Çıkış, “Ak Parti Tekkeköy’de ömrünü tamamlamıştır. Bir kere, Belediye’de iddiasını tamamen bırakmıştır. Halkın arasına girerseniz ne demek istediğimi çok iyi anlarsınız. Tekkeköy, Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin gölgesinde, etkisinde kalmış, araya sıkışmıştır. Sanayi bölgesi olma özelliğini, hemen hemen hiç kullanamamaktadır. Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin almış olduğu yanlış kararlara kurban edilmiştir. Şehirde, bölünen yollardan dolayı ciddi anlamda bir trafik sorunu yaşanmaktadır. Kentin havası, insan sağlığı açısından büyük bir tehlike saçıyor. Ak Partili siyasetçiler, yöneticiler, tüm bunlara duyarsız. Ama Cumhuriyet Halk Partisi, yerelde ve genelde başarıyı elde ettikten sonra, bu sorunların üstesinden bir bir gelinecektir. “ diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X