19 MAYIS HALKI GÖRMEZDEN GELİNİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, CHP 19 Mayıs İlçe Örgütünün düzenlediği danışma kurulu toplantısına katıldı

19 MAYIS HALKI GÖRMEZDEN GELİNİYOR
19 MAYIS HALKI GÖRMEZDEN GELİNİYOR Abdullah

Toplantıda konuşan Tufan Akcagöz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti Samsun Kongresi’nde yaptığı konuşmayı değerlendirdi. Samsun için müjde diye açıklanan vaadlerin, Samsun’u bir süre daha oyalamak için bahane olduğunu söyleyen Akcagöz, “Erdoğan, Samsun için ne vaat etti? Samsun’a yeni bir Üniversite geliyor. Samsun’da köklü bir Üniversitemiz zaten var. Gerek var mı? Zaten iki üç bölüm açıyorsunuz, komşular alışverişte görsün kabilinden. Ekle var olan Üniversite’ye, olsun bitsin. Ama olmaz. Varsın Samsun halkı biraz da bununla oyalansın. Halbuki binlerce üniversite mezunu gencimiz işsiz. Fabrika açacağınıza, başka işler peşindesiniz. Ah Samsun, vah Samsun. Önünde büyük bir fırsat var. 2019’da gereğini yapın, dersini verin bunlara. Başka seçenek yok.” dedi.
          19 Mayıs ilçesine, 2009 yılından bu yana 500 milyonluk yatırım yapıldığının söylendiğini belirten Tufan Akcagöz, “19 Mayıs’ı baştan sona gezelim. 500 milyonluk yatırım görenler, beri gelsin. Konuşun durun. Hani yatırım? Şayet 500 milyonluk yatırım yapsaydınız şimdi 19 Mayıs uçuşa geçmiş olurdu. Halbuki görüyoruz, 19 Mayıs ilçesi geri geri gidiyor, hedef büyütemiyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi de 19 Mayıs ilçemizi görmezden geliyor. Varsın görmezden gelsin. 19 Mayıs halkının da onları görmezden geleceği günler yakındır.” diye konuştu.
          CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz ve beraberindeki heyet daha sonra, 19 Mayıs ilçesinde Ballıca Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Tuncay Karaosman’ı makamında ziyaret etti ve 19 Mayıs ilçe esnafı hakkında bilgi aldı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X