AK PARTİ İLKADIM SAHAYA İNDİ

AK Parti ilkadım İlçe Başkanı Hakan Ay mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

AK PARTİ İLKADIM SAHAYA İNDİ
AK PARTİ İLKADIM SAHAYA İNDİ Abdullah

Zeytinlik mahallesindeki buluşmada Zeytinlik Mahallesi Muhtarı Aydın Kaya, AK Parti Zeytinlik Mahalle  Başkanı Yaşar Mırık, Mahalle Yönetimi ve mahalle halkı bulundu. Başkan Ay ‘a mahallede büyük ilgi vardı.

                AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay “  Burada gördüğüm tabloda muhtarımız mahalle teşkilatımız ve mahalle halkı iç içe, zeytinlik mahallemiz için bir arada. Allah sizlerden razı olsun. Sizler burada bir oldukça biz mahallemize daha iyi hizmetler yapacağız. Birlikten kuvvet doğar ve her daim biz biriz bir olacağız.  

Değerli ağabeylerim, kardeşlerim göreve geldiğimiz günden itibaren mahalle teşkilatlarımızı ve mahalle halkını ziyaret ediyoruz. Bizler sadece seçim için değil, her zaman buralarda olacağız. Sizler bizi ziyarete geleceksiniz, bizlerde sizleri her zaman ziyaret edeceğiz. AK Parti sadece parti vizyonu olan bir teşkilat değil, Türkiye’nin geleceği, umudu olmuştur. Bizlerin buralarda yapacağı çalışmalar ülkemiz içindir. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın temsilcileri olarak buralarda yapacağımız hizmetler ülkemizin daha iyi yerlere gelmesi içindir. 2019 yılında gerçekleşecek olan yerel ve genel seçimlerinde var gücümüz ile çalışacağız. Burada gördüğüm tabloya hayran kalmamak elde değil. Biz bu şekilde her gireceğimiz seçimde alnımızın akı ile çıkacağımıza inancım tamdır. İlçe başkanı olarak bana bu güveni veren AK Partiye yürek veren siz değerli kardeşlerimiz, ağabeylerimizdir.” dedi.

                AK Parti Zeytinlik Mahalle Başkanı Yaşar Mırık İlçe Başkanı Hakan Ay ‘a hayırlı olsun diyerek her daim hizmet için yanlarında olduğunu söyledi.

                Avukatlar günü olma vesilesi ile Zeytinlik Mahalle Teşkilatı ve halkı AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Avukat Hakan Ay’ın Avukatlar günün kutladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X