ÜLKE TOSUNCUK CENNETİ OLDU

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, DİSK Emekli-Sen Samsun Şube Başkanı Tacettin Aydın ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

ÜLKE TOSUNCUK CENNETİ OLDU
ÜLKE TOSUNCUK CENNETİ OLDU Abdullah

DİSK Emekli-Sen Samsun Şubesi’nde, yeni yönetime başarılar dileyen Tufan Akçagöz, “Dünyadaki belki de en mutsuz emekliler bizim ülkemizde. Bunun sebebi, elbette ki ekonomik. Emeklilerin derdi büyük. Ancak sorunları, yıllardır görmezden geliniyor. Buna yakından şahidiz. Emeklilerimiz, sıfatları emekli ama hayattan emekli olmuş değiller. Olmasınlar da zaten. Sağlığımız el verdiğince, memleket için çalışmaya devam ediyoruz, edeceğiz. Siz bu emekleri sarf ederken, bir bakmışsınız ülke tosuncuk cenneti olmuş. Bu tosuncuklar, kimden ve nereden besleniyor? Alın teri ve emek üzerinden besleniyorlar. Bunlara fırsat veren kim? AKP hükümeti.” dedi. 
          Samsun’un da dert dolu bir kent haline geldiğini söyleyen CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz, “Samsun’un, kronik sorunları var. Bunlar çözülebilmiş değil. Trafik, başlı başına bir çile. Bunlarla ilgili herhangi bir çalışma yapılıyor mu? Görünen o ki, hayır. İşsizlik haf safhada. Gençlerimizin iş taleplerini görmezden gelen, Samsun’a fabrika açmayan, istihdam alanı yaratmayan AKP’li idarecilere ne söylesek az kalır. Samsunlulara sesleniyorum. AKP’li bir milletvekili görürseniz, bunları sorun. Görürseniz diyorum, çünkü kendi partilerinin kongrelerinden başka bir yere gittikleri yok. Sorun bunları. Samsun’u neden sahipsiz bıraktınız diye sorun. Samsun için bu yasama yılında hangi sorunun çözümü ile ilgili bir çalışma yaptınız diye sorun. Hesap sorun. Hesap sormak sizin hakkınız. Ama tabi görürseniz. Dışarıda bir yerde tesadüfen yakalarsanız. “ diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X