24 HAZİRAN’DA ZULÜM BİTECEK MİLLET RAHAT BİR NEFES ALACAK

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Atatürkçü Düşünce Derneği Samsun Şubesi’nin düzenlemiş olduğu kermese katıldı.

24 HAZİRAN’DA ZULÜM BİTECEK MİLLET RAHAT BİR NEFES ALACAK
24 HAZİRAN’DA ZULÜM BİTECEK MİLLET RAHAT BİR NEFES ALACAK Abdullah

 

Etkinlikte, dernek başkanı Işık Özkefeli ve dernek üyeleri ile bir araya gelen Tufan Akcagöz, “Benim de üyesi olarak bulunduğum Atatürkçü Düşünce Derneği, ülkemizin göz bebeğidir ve kurulduğu günkü ruhuyla ve misyonuyla çalışmaya devam ediyor. Her türlü baskı ve engellemelere rağmen, Atatürkçülerin bu derece örgütlü ve etkin bir çizgide olmalarını görmek, bizlere de gurur ve şevk veriyor, mücadele azmi veriyor. Bu nedenle kendilerini kutluyorum. Öğrencilere destek olmak amacıyla açılan bu kermesi ise Cumhuriyet Halk Partisi olarak destekliyoruz. “ dedi.
         24 Haziran seçimlerinin ülke siyasi tarihi açısından önemine vurgu yapan Tufan Akcagöz, “24 Haziran’da vatandaşlarımız sandığa gidecek. İki sandık gelecek önümüze. Hem Cumhurbaşkanı’nı seçeceğiz, hem de ülkenin geleceğini hazırlayacak Milletvekillerimizi tayin edeceğiz. 24 Haziran’dan sonra güçlü bir parlamenter demokrasiye geçiyoruz. Tek adam rejimini ortadan kaldırıyoruz. Bunun için gücümüz var. Çok çalışacağız ve başarılı olacağız. 25 Haziran’da zulüm bitecek. Millet, ‘artık yeter’ diye haykırıyor. Hiç bir sözüne itibar edilmeyen bir hükümet vakasıyla karşı karşıyayız. Ekonomiyi idare edemiyorlar. Memleketin parasını har vurup harman savuruyorlar. Giden, bizden gidiyor. Olan, Türkiye’ye oluyor. Adeta bir korku tünelinden geçiyoruz ama bu korku süreci de 24 Haziran’da sona erecek. Vatandaş, rahat bir nefes alacak. Köylü, işçi, memur, esnaf, 24 Haziran’dan sonra rahatlayacak. Buna inanın.” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X