KÖKTAŞ SAMSUNSPOR İLE İLGİLİ ÇOK SERT KONUŞTU

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, kendisine yönelik yapılan suçlamalara çok sert cevap verdi.

KÖKTAŞ SAMSUNSPOR İLE İLGİLİ ÇOK SERT KONUŞTU
KÖKTAŞ SAMSUNSPOR İLE İLGİLİ ÇOK SERT KONUŞTU Abdullah

 

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, kendisine yönelik yapılan suçlamalara çok sert cevap verdi. Milletvekili Köktaş,  açıklamasında şunları söyledi; “Beyler facebookta beni de etiketlendiğim benimde hiç yüzyüze gelmemiş görsem tanımam, eminimdir benimle hiç karşılaşmamış, konuşmamış, kimin adamı, ne olduğu belli olmayan, daha öncede Samsunspor yöneticileri aleyhinde yalan yanlış seviyesiz beyanlarda bulunan Ahmet Çabuk ve benzeri şahısların; mesnetsiz, iftira, karalama en önemlisi Samsunspor’a 5 kuruş katkısı olmayan kişilere tarafımdan gerekli cevap verildiği halde bağlı olduğu yayın kuruluşu tarafından yayınlama cesaretini bile gösterememiştirler.Dayanıksız ve mesnetsiz iddiaları adalet önünde hesabını vereceklerdir.


LOCA ALDIĞM YALAN

Trabzonspordan loca aldığım tamamen yalan ve iftiradır. Bu yalanı ispat etmekle mükelleftir. İspat edemeyen müftehridir.Samsunspor’a yaptığım bağış, loca ve reklam paraları kulüp hesaplarında kayıtlıdır.Samsunspor’a verdiğim paralara temlik koyan ben değilim, temlik koyanlar kulüp kayıtlarında mevcut olup kamuoyu tarafındada bilinmektedir. Dövizle para veren, faiz işleten ben değilim.Türk lirası olarak verdiğini döviz kuruna endeksleyen, temlik koyan, Samsunspor’u Süper Lig’de 5. sırada oynatacağım diyerek 25 milyon borçla alıp, 70 milyon borç ile 1. lige düşüren ben değilim.

Düştüğü yıldan itibaren süper lige çıkması için bütün imkanları seferber ettiğimiz halde ne hikmetse süper lige çıkamamış,  Amino Umar gibi futbolcunun 2 yıl daha sözleşmesi olduğu halde serbest bırakanlar bilinmektedir. Kulüp kongrelerinde, ‘siyasetçiler Samsunspor’dan elinizi çekin’ diye bağıranlar Samsunspor dışında başka takımların formasını giyenler maçlarına gidenler bugün benimle Samsunspor’u konuşacak seviyede değillerdir. Benim Samsunspor a yaptığım desteği kamuoyu fazlasıyla bilmektedir. Bilmeyenler de bu vesileyle öğrenmiş olur. Bunları her platformda konuşmaya hazırım kimse klavye kahramanlığı yapmasın.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ramazan Tarakcı     2018-05-01 Çok yazık samsun gibi bir şehri sporun dışına attılar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X