KÜRSÜYE SON KEZ ÇIKTI SESİ TİTREDİ BOĞAZI DÜĞÜMLENDİ

Başbakan Binali Yıldırım'ın AK Parti Grup Toplantısı'nda açıklamalarda bulunduğu sırada duygu dolu anlar yaşandı. Yıldırım'ın son Başbakan olduğunu hatırlattığı sırada salonda alkış tufanı koptu. Başbakan'ın bu sırada sesi titredi gözyaşlarını zor tuttu.

KÜRSÜYE SON KEZ ÇIKTI SESİ TİTREDİ BOĞAZI DÜĞÜMLENDİ
KÜRSÜYE SON KEZ ÇIKTI SESİ TİTREDİ BOĞAZI DÜĞÜMLENDİ Abdullah

 

Grup toplantısında duygu dolu anlar yaşandı. Başbakan Yıldırım, 'Son Başbakan olarak hepinize ülkem ve milletim adına çok teşekkür ediyorum.' deyince salondaki vekiller ayağa kalkarak alkış tuttular. Başbakan'ın bu sırada yutkunduğu ve sesinin titrediği gözlerden kaçmadı.

Yıldırım'ın konuşması şöyle:

- Tam 12 kere milletin önüne gittik, millete hesap vermeye her zaman hazır olduk. AK Parti'nin 16 yıllık karnesi pekiyilerle dolu. Siz demokrasiye Türkiye'ye sahip çıktınız. Son Başbakan olarak hepinize ülkem ve milletim adına çok teşekkür ediyorum. Büyük sorunları aşarak, büyük badireleri aşarak geldik. Kalleşlikler, ihanetler gördük. Saldırıları hep birlikte aştık. Ülkemiz üzerinde hesapları olan emperyalist tuzakları birlikte bozduk. Cumhurbaşkanımızın şahsında ülkemize saldırdılar. E- muhtıralarla, gezi operasyonlarıyla, 6-7 Ekim kalkışmasıyla, FETÖ, PKK kalleşliğiyle, 15 Temmuz darbe kalkışması ile mücadele ede ede bugünlere geldik.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X