MUHARREM İNCE YENİKAPI MİTİNGİ İÇİN NE DEDİ

Cumhurbaşkanı adayı İnce, Kırklareli'deki mitingde konuştu. Yenikapı'da bugün yapılacak mitinge değinen İnce, "Sayın Erdoğan'a yardımcı olmak istiyorum. İsrail mallarını boykot edecek misin, hayır. İsrail'le anlaşmaları iptal edecek misin, hayır. Mavi Marmara için alınan 20 milyonu geri verecek misin, hayır. Yaptığı tek şey miting. Miting Filistin için değil, seçim içindir" dedi.

MUHARREM İNCE YENİKAPI MİTİNGİ İÇİN NE DEDİ
MUHARREM İNCE YENİKAPI MİTİNGİ İÇİN NE DEDİ Abdullah

 

"TRT bizim paramızla bize propaganda yapıyor.

Türk medyası dünyada yalnızdır. Ben elektrik faturalarındaki TRT payını haram ediyorum.

Allahın izniyle herkesin cumhurbaşkanı olacağım.

"24 Haziran'da cumhurbaşkanı olduğumda 3 ay içinde yargıyı bağımsız hale getireceğiz. 3 ay sonra ABD'den FETÖ'yü isteyeceğiz" dedim dün. Dün ABD'den haber geldi: "Türkiye bizden FETÖ'yü usulüne uygun bir şekilde bizden istemedi" dediler.

YENİKAPI MİTİNGİ

Sayın Erdoğan bugün Filistin'le ilgili miting yapıyor. Canımız yanıyor, ciğerimiz yanıyor. İtirazım yok. Sayın Erdoğan'a yardımcı olmak istiyorum. Söz veriyorum. İsrail mallarını boykot edecek misin, hayır. İsrail'le anlaşmaları iptal edecek misin, hayır. Mavi Marmara için alınan 20 milyonu geri verecek misin, hayır. Yaptığı tek şey miting. Miting Filistin için değil, seçim içindir.

Yakında Ramazan Bayramı geliyor. Aklımıza baklava gelir. Tarım Bakanı fıstığı ithal ederim diyor. Fıstığın adı Antep. Antep fıstığı ithal edilir mi, sende hiç vicdan yok mu? Tarım Bakanı'nın adı Fakıbaba, milletin adı fakir baba. Ramazan Bayramı'nda kursağında baklava beklerken sırtında oklava yeme. Bunu değşitireceğiz.

İki Trakya büyüklüğünde tarım alanı ekilmiyor. Türkiye Cumhuriyeti çiftçisine borçludur. O borcu hemen ödeyeceğim. Ak Parti'li anneler, sizin partiniz mi daha değerli, çocuğunuz mu daha değerli. Seçimin tarihi mi önemli sınavın tarihi mi. Sınavın tarihi daha önemlidir. Bu ülkenin gençlerini düşünmeyip çocukların sınav tarihinden ne istiyorsunuz?"

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X