AKCAGÖZ’DEN İYİ PARTİYE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun önceki İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, aday tanıtımı için Ankara’ya giderken Kırıkkale Balışeyh yakınlarında kaza geçiren İyi Parti heyeti için, İyi Parti Samsun İl Başkanlığı’na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

AKCAGÖZ’DEN İYİ PARTİYE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
AKCAGÖZ’DEN İYİ PARTİYE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

 

Önceki gün gerçekleşen trafik kazasında, Samsun İYİ Parti İl Başkanı Ömer Süslü, milletvekili adayları İbrahim Özyer ve Önder Fatih Şenol ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Recep Güleroğlu ve İbrahim Özyer'in oğlu Alper Özyer yaralanmıştı. Ziyarette konuşan Tufan Akcagöz, “Trafik kazası geçiren hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimle birlikte Allah’tan şifa diliyorum. Büyük bir kaza. Sanıyorum kazayı hayati tehlike geçirecek bir yaralanmayla atlatanlar var. Acil şifa diliyorum. Umarım bir an önce atlatırlar. İyi Parti İl Başkanı Ömer Süslü ile aynı dönemde İl Başkanlığı görevini sürdürdük. Beyefendi bir siyasetçi. Diğer arkadaşlar da toplumda saygın kişiler. İyi Parti camiasına geçmiş olsun diyorum. Ömer bey ve İbrahim beyin riskli ameliyat geçirdiği söyleniyor. Allah, sevdiklerine bağışlasın. Her ikisi de genç ve en kısa sürede görevlerinin başına dönmelerini diliyorum.” dedi. 
          Türkiye siyasetinin 24 Haziran’dan önce ve sonra diye tasnif edileceğini belirten Tufan Akcagöz, “24 Haziran, bir önemli tarih. 16 Nisan tarihinde oylanan Anayasal değişiklikler, 24 Haziran’da hayata geçecek. 24 Haziran, yürürlük tarihi olarak belirlendi. Tek adam rejimi, ülkeyi felakete sürükler. Tek adama bu kadar yetki verilmez. Bunları anlatmaktan bıkıp usanmayacağız. Ülkenin başına, parlamenter demokrasiye inanmış biri gelmeli ve bizi bu travmadan kurtarmalıdır. Demokrasi, yaşamsal kaynağımızdır. Demokrasi ile gelenlerden, demokratik kurumlara saygı göstermelerini beklemek, hakkımızdır. Ak Parti, uslanmaz bir tavır içinde. Ustalık dönemi dedikleri, şımarıklıktan başka şey değil. 24 Haziran’da millet bu şımarıklığa son verecektir.” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X