AKCAGÖZ, MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN’LA TEKKEKÖY’DE

Cumhuriyet Halk Partisi eski İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Milletvekili adayı Müşfik Veysel Erdoğan’la birlikte Tekkeköy’de seçim çalışması gerçekleştirdi.

 AKCAGÖZ, MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN’LA TEKKEKÖY’DE
 AKCAGÖZ, MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN’LA TEKKEKÖY’DE

 

Tekkeköy’de ilçe esnafını ve vatandaşları ziyaret eden heyet, büyük ilgi gördü. Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Tufan Akcagöz, “Her geçen gün, 24 Haziran’a dair umutlarımız güçleniyor. Vatandaşın yoğun ilgi ve heyecanı bize bu umudu veriyor. Bir kere, söylemek isterim ki Muharrem İnce, 24 Haziran’ın Cumhurbaşkanı’dır. Nasıl çalıştığını, fedakarlık gösterdiğini herkes görüyor. Biz de Samsun’dan onun mücadelesine katkı sunmak için çaba harcıyoruz. Türkiye’de esen bu rüzgarı fırtınaya çevirmek zorundayız. Bu fırtına ki, Türkiye’nin önünü açacak. Hukuk devletini yeniden inanılır ve güvenilir kılacak. İç barışı sağlayacak. Huzuru getirecek. Her geçen gün daha çok gerginleşiyorlar. Bu gerginlik, gidişin alameti. 24 Haziran’da AKP gidiyor, Erdoğan gidiyor. 24 Haziran’dan sonra huzur geliyor. Tekkeköy halkının ilgisi de muazzam. Bu ilgi bizim geleceğe olan inancımızı güçlendiriyor. 24 Haziran’da fırsat eşitliği geliyor. Herkese parasız ve nitelikli eğitim hizmeti geliyor. Herkes aynı kalitede hizmet alacak. Milletin çocukları, okul sıralarından bölünmeye başlanmayacak. Eğitim sistemi ile oyun hamuru gibi oynanmayacak. “ dedi.
         CHP Samsun Milletvekili adayı Müşfik Veysel Erdoğan da, “Tüm vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz. Bu topraklar bizim, hepimizin. Hep beraber mutlu bir gelecek planlıyorsak, bunun içinde her etnik kökenden, her inanç kimliğinden insan var. Biz Anadolu’yuz. Biz, tüm farklılıklarımızla Anadoluyuz. Seçime çok az bir zaman kaldı. Partimizi iktidar, Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’yi seçtirmek gibi bir büyük hedef ve sorumluluğumuz var. Bu hedef, mutlaka gerçekleşecektir. Batık bir ekonomi ile idare ediliyoruz. Ekonomi gemisinin dümeni bozuk. Kaptan, çaresiz. Basit politik salvolarla ülke de idare edilmez, ekonomi de. Tüm bunlardan kurtuluş yolu, 24 Haziran’dır. Telafisi yok. Tek adam rejimi, ülkemize biçilen biçimsiz bir mintandır. Toplum bu mintanı sırtına kabul etmez, etmeyecektir. Türk milleti, elindeki tüm yetkileri tek bir adama bırakmaz. “ diye konuştu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X