istanbul escort

SAMSUN’DAN PİS KOKULAR GELİYOR

Brezilya'dan Samsun Limanı'na gelen büyükbaş hayvan yüklü gemiden yayılan kötü koku şehri etkisi altına aldı. Vatandaşlar, genzi yakan kötü koku nedeniyle sokakta yürümekte zorlandı

SAMSUN’DAN  PİS KOKULAR GELİYOR
SAMSUN’DAN  PİS KOKULAR GELİYOR

 

Samsun'a gelen 4 bin 650 sığır yüklü gemiden çevreye yayılan kokudan sokağa çıkan vatandaşlar rahatsız oldu. Samsun'a getirilen gemide bulunan besilik sığırların  Samsun ve Kırşehir'e dağıtılacağı öğrenildi. Evden dışarıya çıkamadıklarını ifade eden Mustafa Tutkaç adlı vatandaş, 'Bu hayvan kokusu maalesef Samsun'un büyük bir sorunu haline gelmeye başladı. Bu gemi denizin içerisinde duruyor. Gemi sahipleri hiç mi temizlemiyorlar? Bu Ramazan ayında çekilecek bir koku değil bu. Millete yazıktır. Yetkililerden bu kokunun önüne geçilmesini istiyoruz. Rüzgar tersten estiği zaman bütün Samsun'a kokuyu veriyor. Her taraf lağım gibi kokuyor. Evin penceresinden başımızı dışarıya uzatamıyoruz. Evden dışarı çıkarsak da burnumuzu tuta tuta yürüyoruz' dedi.

'KOKU DAYANILMAZ'

Rahatsız edici kokunun dayanılır gibi olmadığını vurgulayan Ender Koç ise, 'Kötü kokudan memnun değiliz. Koku şehirde ve tramvayda bile hissediliyor. İnşallah bir an önce çözümünü bulurlar. Samsun'a bu kokuyu yakıştıramadım. Sahile yürüyüşe gelmiştim. Bu kokuyla gezmek istemiyorum. Koku dayanabilecek bir koku değil. O yüzden yürüyüşüm de çok kısa sürdü' diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ihsan Başar     2018-06-07 Biz 500 kisi samsun limaninda iftar.yaptikyok boyle bisey senide kandirmislar asilsiz haber
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X