ŞEHİDİME DEĞİL DEMİRTAŞ’A GÖNDER DEDİ VE...

Şehit Piyade Onbaşı Aliseydi Özdemir’in cenaze namazı öncesi, şehit yakınları cenazeye çelenk gönderen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun çelengini parçalayarak tepki gösterdi. Çelengi parçalayan vatandaşlar, “Çiçeğinizi şehide değil Edirne'deki Selahattin Demirtaş’a gönderin.'' dedi.

ŞEHİDİME DEĞİL DEMİRTAŞ’A GÖNDER  DEDİ VE...
ŞEHİDİME DEĞİL DEMİRTAŞ’A GÖNDER  DEDİ VE... Abdullah

 

Cenazede olay: Çiçeğinizi şehide değil Demirtaş'a gönderin

Hakkari'nin Çukurca ilçesine bağlı Uzundere köyü Harkabirim Tepe Üs Bölgesi’nden askeri araçlara, Dolapdere Tepe mevkiinde PKK’lı teröristler, roketatarlı saldırıda bulundu. Saldırıda, Malatya nüfusuna kayıtlı Piyade Onbaşı Aliseydi Özdemir (25) ile Balıkesir nüfusuna kayıtlı Piyade Er Orhan Faruk Baytekin (22) şehit oldu, bir asker de yaralandı.

  • Cenazede olay: Çiçeğinizi şehide değil Demirtaş'a gönderin

    ÇELENGİ PARÇALAYIP TEPKİ GÖSTERDİLER: Hakkari’nin Çukurca ilçesinde PKK’lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan piyade sözleşmeli Onbaşı Aliseydi Özdemir (25) için memleketi Malatya’da cenaze töreni düzenlendi. Şehit Piyade Onbaşı Aliseydi Özdemir’in cenaze namazı öncesi, şehit yakınları cenazeye çelenk gönderen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun çelengini parçalayarak tepki gösterdi.

  • Cenazede olay: Çiçeğinizi şehide değil Demirtaş'a gönderin

    ''ŞEHİDE DEĞİL DEMİRTAŞ'A GÖNDERİN'': Tekbir getirerek çelengi parçalayan vatandaşlar, “Çiçeğinizi şehide göndermeyin Edirne'deki Selahattin Demirtaş’a gönderin. Utanmadan çiçek gönderiyorsunuz. Bu şehidin kanında CHP’nin eli var. Çiçek göndermişler bir de, alın başınıza çalın” diyerek tepki gösterdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X