Türkiye’nin 81 İline Teşekkür Gezisi Düzenleyeceğini İfade Eden İnce Yeni parti mi Kuracak CHP’nin Başına mı Geçecek?

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olarak Recep Tayyip Erdoğan karşısında kaybeden Muharrem İnce, 81 ili tek tek gezeceğini açıkladı.

Türkiye’nin 81 İline Teşekkür Gezisi  Düzenleyeceğini İfade Eden İnce  Yeni parti mi Kuracak  CHP’nin Başına mı Geçecek?
Türkiye’nin 81 İline Teşekkür Gezisi  Düzenleyeceğini İfade Eden İnce  Yeni parti mi Kuracak  CHP’nin Başına mı Geçecek? Abdullah

 

 

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, miting yapamadığı iller başta olmak üzere 81 vilayeti ziyaret edeceğini açıkladı.

CHP'NİN İÇİNDE İNCE SESLERİ YÜKSELDİ

Parti içindeki Kemal Kılıçdaroğlu muhalifleri ise uzun bir aradan sonra CHP'nin oyunu yüzde 30'a taşıyan Muharrem İnce'nin Genel Başkanı olması gerektiğini belirterek Kılıçdaroğlu'nu istifaya davet ediyor.

İNCE, 81 İLİ GEZECEK

Tüm bu yaşananların ardından Muharrem İnce, Twitter hesabından Türkiye turuna çıkacağını açıkladı. İnce, şunları belirtti: "Hepimizin Cumhurbaşkanı' adayı olarak tüm Türkiye ile buluşmak, kucaklaşmak, teşekkür etmek için seçim öncesinde gidemediğim illerden başlayarak 81 vilayete gideceğim."

Muharrem İnce, Türkiye turuna çıkıyor

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X