Eylül'ün Katili Uğur Koçyiğit'le İlgili Şok İfşa! Hakim İğrenç Geçmişi Açıkladı

ANKARA'da Eylül Yağlıkara'ya tecavüz edip öldüren katil zanlısı Uğur Koçyiğit'in iğrenç mazisi ortaya çıktı. Hakim Huriye Gülen, Eylül'ün öldürülmesine tepki gösterirken kamuoyunun bilmediği bir bilgiyi de farkına varmadan ifşa etti.

Eylül'ün Katili Uğur Koçyiğit'le İlgili Şok İfşa! Hakim İğrenç Geçmişi Açıkladı
Eylül'ün Katili Uğur Koçyiğit'le İlgili Şok İfşa! Hakim İğrenç Geçmişi Açıkladı Abdullah

 

ANKARA'da Eylül Yağlıkara kaybolduktan sonra uzun aramalar sonucu ölü olarak bulunmuştu. Eylül Yağlıkara'nın ölüm şekli ise herkesin kanını dondurdu. 8 yaşındaki Eylül'ü katleden katil zanlısı komşuları Uğur Koçyiğit olmuştu. Küçük kıza tecavüz ettiği belirlenen evli ve 3 çocuk babası Uğur Koçyiğit ile ilgili yeni bir bilgiyi Zonguldak Ağır Ceza Mahkemesi üyesi hakim Huriye Gülen ifşa etti.

Eylül'ün katili Uğur Koçyiğit'le ilgili şok ifşa! Hakim iğrenç geçmişi açıkladı

HAKİM İFŞA ETTİ:

8 yaşındaki Eylül Yağlıkara'nın öldürülmesine tepki gösteren hakim Huriye Gülen sapığa tepki gösterirken kamuoyuna hiç yansımayan bir detayı da farkına varmadan ifşa etti. Meğer küçük Eylül'ü öldüren Uğur Koçyiğit daha önce de bir köpeğe tecavüz etmiş. Hakim Huriye Gülen şunları söyledi: "Gerçekten çok kötü durum Eylül kızımızın başına gelen. Adam daha önce de köpeğe tecavüz etmiş. Önce hayvandan başlıyorlar sonra insana yöneliyorlar'

ÇOBAN SAYESİNDE BULUNDU :

Eylül kaybolduktan sonra 7 gün boyunca arandı ancak bulunamadı. Eylül'ün cesedi köyde yaşayan çoban İzzet Bükülmez'in, cuma günü yaptığı ihbar sayesinde bulundu. Jandarmayı aran çoban, tutuklanan Uğur Koçyiğit'i olay günü Yüzükbaşı yolu mevkisinde arabasıyla gördüğünü söyledi.

Eylül'ün katili Uğur Koçyiğit'le ilgili şok ifşa! Hakim iğrenç geçmişi açıkladı

Bunun üzerine ekipler, mahalleye 2 kilometre uzaklıktaki bölgede ceset arama köpeği ile çalışma başlattı. Aramalar sırasında köpeğin tepki vermesi üzerine, elektrik direğinin dibi kazılınca Eylül'ün cesedine ulaşıldı. Elektrik tellerinin bulunmadığı direği ise tutuklu Uğur Koçyiğit'in diktiği belirlendi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X