BİZİ KAZIKLADILAR AMA 7 MİLYON TL DEĞİL 80 BİN TL İŞTE FATURALARI

Adil Seçim Sistemi'nin bilişimden sorumlu üyesi olan CHP Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, kendilerini rezil eden sisteme 80 bin lira ödediklerini gösteren faturaları paylaştı.

BİZİ KAZIKLADILAR AMA 7 MİLYON TL DEĞİL 80 BİN TL  İŞTE FATURALARI
BİZİ KAZIKLADILAR AMA 7 MİLYON TL DEĞİL 80 BİN TL  İŞTE FATURALARI Abdullah

 

24 Haziran seçimleri geride kaldı ama seçim gecesi yaşananlar ve CHP'nin seçim sonuçlarını takip ettiği sistemin çökmesi akıllarda tazeliğini koruyor.

24 Haziran gecesi sonuçları yanlış gösteren ve seçmenleri kandıran Adil Seçim Sistemi'nin bilişimden sorumlu üyesi olan CHP Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel yaptığı açıklamada şöyle konuşmuştu:

"YSK BİZDEN ÖĞRENECEKTİ"

"Seçim gecesi telefon uygulaması, seçim ekranının çalışmamasını geçtim, 150 yıllık telefon teknolojisini bile çalıştıramamışlardı. Halbuki bu uygulamayı geliştiren CHP'liler 'YSK bile bizden öğrenecek sonuçları gerekirse yapay zeka bile kullanacağız' diye bayağı iddialı cümleler kurabilmişlerdi. Halkı aptal yerine koyanlarla bir daha çalışma yapmayacağımı öğrenmiş oldum."

 

İşe yaramayan Adil Seçim Sistemi binlerce liraya mal oldu

 

 

"7 MİLYON LİRA DEĞİL 80 BİN LİRA HARCADIK"

Bu açıklamalardan sonra çöken sistemin CHP'ye ne kadara mal olduğu da merak konusu olmuştu. Ortaya 7 milyon liraya mal olduğuna dair iddialar atılmış, ancak herhangi bir açıklama gelmemişti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X