İŞTE ADNAN OKTAR’IN KARANLIK GEÇMİŞİ MAZİSİNDEKİ ŞOK GERÇEKLER

Andan Oktar kimdir? Adnan Hoca olarak bilinen Oktar nereli? Hangi okullarda okudu? Geçmişte hangi suçlardan yargılandı? Kaç kez cezaevine girdi? 'Cehennemde cayır cayır yanacak' mı? Kediciklerin dünyasında neler oluyor? Bomba ifşalar...

İŞTE ADNAN OKTAR’IN KARANLIK GEÇMİŞİ MAZİSİNDEKİ ŞOK GERÇEKLER
İŞTE ADNAN OKTAR’IN KARANLIK GEÇMİŞİ MAZİSİNDEKİ ŞOK GERÇEKLER Abdullah

 

Adnan Oktar kimdir nereli hangi ülkenin casusu?

ADNAN Hoca olarak bilinen Adnan Oktar ve 'kedicikleri' olarak bilinen müritlerine sabaha karşı polis şok bir operasyon başlattı. Adnan Oktar başta olmak üzere 235 kişi gözaltına alındı. Çok sayıda silah, çelik yelek ve zırhlı araç ele geçirilen operasyonda Adnan Hoca ve kediciklerine "suç örgütü", "çocukların cinsel istismarı", "cinsel saldırı", "reşit olmayanla cinsel ilişki", "çocuk kaçırma", "cinsel taciz", "şantaj", "siyasi ve askeri casusluk", "terörle mücadele kanununa muhalefet" dahil onlarca suçlama yapıldı. Peki Adnan Oktar kimdir? Kedicikleri ne iş yapar? Adnan Hoca olarak bilinen Oktar'ın mazisindeki şok gerçekler neler? Kendisinden kaçan kediciklerin Adnan Oktar hakkındaki şok iddialar... İşte tüm yönleriyle Adnan Oktar...Adnan Oktar kimdir nereli hangi ülkenin casusu?

ÜNİVERSİTEYİ BİTİREMEDİ...

2 Şubat 1956 tarihinde Ankara'da doğan Adnan Oktar, ilk ve orta öğrenimini Ankara’da, ortaokulu İstanbul Cebeci’de, liseyi de yine İstanbul Kurtuluş’ta okudu. Devlet Güzel Sanatlar Akademisi ve İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe ve Tarih Bölümü’nü de yarım bırakan Adnan Oktar, kendisine bir cemaat kurup kitaplar yazdı televizyon programları yaptı.

BİR DÖNEM HARUN YAHYA OLDU...

Harun ve Yahya peygamberlerin adlarından türettiği Harun Yahya takma adıyla birçok kitap yazan Oktar, ateizm, Darwinizm ve siyonizm karşıtı kampanyalar yaptı uzun yıllar.Adnan Oktar kimdir nereli hangi ülkenin casusu?

MASON DÜŞMANIYKEN MASON OLDU...

Yıllarca Yahudilik ve masonluğun tüm kötülüklerin sebebi olarak anlatan Adnan Oktar, 2010'dan sonra birden bire görüş değiştirdi ve kendisinin de mason olduğunu açıkladı. Yahudi din adamları ve mason üstadlarıyla sık sık görüşüp madalyalar ve ödüller aldı...

İSMİ HEP TEHDİT VE ŞANTAJLA ANILDI...

1990'lı yıllardan bu yana özellikle sanat camiası ve zengin gençlerden kurduğu bir cemaatin başında olan Adnan Oktar'ın ismi bir çok tehdit ve şantaj olayına karıştı

Adnan Oktar kimdir nereli hangi ülkenin casusu?

19 AY BAKIRKÖY AKIL HASTANESİ'NDE YATTI...

Adnan Oktar 1980'li yıllarda ilk kez cezaevi ile tanıştı. Yahudilik ve Masonluk üzerine ilk kitabını yayınlayan Adnan Oktar, o dönemde dini propaganda suçlaması ile 19 ay hapis cezasına çarptırıldı. Ancak Oktar, cezasını cezaevi yerine Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde geçirdi.

Adnan Oktar kimdir nereli hangi ülkenin casusu?

"BU KADINLAR CAYIR CAYIR YANACAK"...

1990'lı yıllarda mayo giyen kadınlar için "cehennemde cayır cayır yanacaklar" fetvası veren Adnan Oktar, 2010'yu yıllarda bir anda "kedicikleri" ile gündem olmaya başladı. Adnan Oktar'ın dekoltede ve estetikte sınır tanımayan kedicikleri uzun yıllar gündemden düşmedi.

Adnan Oktar kimdir nereli hangi ülkenin casusu?

KEDİCİKLER DE CAYIR CAYIR YANACAK MI?..

Geçmiş yıllarda mayolu bikinili kadınları cehennemde yanacaklar diye korkutan Adnan Oktar, Kedicikleri ile dekoltenin tüm sınırlarını yerle bir etti. Her biri "estetik harikası" olarak gösterilen kediciklerin dekolteleri ve çıplaklıkları kadar Adnan Hoca'nın kediciklerle canlı yayında televizyon ekranında yaptığı danslar da gündemden düşmedi uzun yıllar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X