istanbul escort

ÖZ KIZINA 7 YAŞINDAN BERİ CİNSEL İSTİSMARDA BULUNAN ÜNLÜ İŞ ADAMI EŞİYLE BİRLİKTE KAÇTI

Fatih Oflaz kızına cinsel istismar olayının ardından firariyla gündemde. Fatih Oflaz kızı Şira Oflaz'a tecavüzden suçlu bulunduğu son duruşma öncesinde eşi Monica Oflaz ile yurt dışına kaçmış.

ÖZ KIZINA 7 YAŞINDAN   BERİ CİNSEL İSTİSMARDA  BULUNAN ÜNLÜ İŞ ADAMI EŞİYLE BİRLİKTE KAÇTI
ÖZ KIZINA 7 YAŞINDAN   BERİ CİNSEL İSTİSMARDA  BULUNAN ÜNLÜ İŞ ADAMI EŞİYLE BİRLİKTE KAÇTI

 

Medya patronu Fatih Oflaz'ın kızına cinsel istismar olayında şok gelişmeler var. Oflaz 18 yıl hapis cezası çıkan duruşmadan bir hafta önce yurt dışına kaçmışb Fatih Oflaz'ın üçüncü karısı Monica Oflaz ile İspanya'ya gittiği öğrenildi. Madrid'e kaçan Fatih Oflaz'ın son eşinden bir oğlu bulunuyor. Fatih Oflaz ikinci eşi Aslı Kocaoğlu'ndan olan öz kızına 7 yaşından 15 yaşına kadar cinsel istismarda bulunmaktan suçlu bulunmuştu.

Fatih Oflaz eşiyle kaçtı! Kızına 7 yaşında tecavüze başlamış ve...

17 şirketi olan medya patronu Fatih Oflaz ve ailesi korkunç bir olayla gündeme oturdu. Çatısı altında MTV, Eurosport , RTL gibi bir çok kanalı barındıran Oflaz Medya'nın sahibi Fatih Oflaz'ın öz kızına cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıktı. Fatih Oflaz'ın kızına cinsel ilişkiyle tacizi o daha küçük bir çocukken başlamış. 7.5 yaşında ilk kez babasının cinsel istismarına maruz kalan Oflaz, 8 yıl boyunu yaşamış.

FATİH OFLAZ EŞİ VE OĞLU İLE KAÇTI 

Fatih Oflaz kızına yaptıklarından dolayı 18 yıl hapis cezası alırken bugün ortaya çıkan yeni bir bilgi herkesi bir kez daha şok etti. Fatih Oflaz'ın karar duruşmasından önce yurt dışına kaçtığı ortaya çıktı. Bu fotoğrafı birlikte kaçtığı eşi Monica Oflaz instagram hesabından yayınlamış.

FATİH OFLAZ'IN KIZI

 Fatih Oflaz'ın 8 yıl cinsel ilişki yaşayarak istismar ettiği öz kızı Ş.Oflaz ikinci eşi Aslı Kocaoğlu'ndan dünyaya geldi. Fatih Oflaz'ın ilk eşi hastalık sebebiyle yaşamını yitirmiş. Fatih Oflaz'ın bu evliliğinden Uraz Oflaz isminde bir oğlu var.

Son eşi Monica Oflaz'dan da bir oğlu olan Fatih Oflaz, tek kızını boşandıktan sonra kendisine kalmaya geldiğinde istismar etmiş. Fatih Oflaz'ın istismar ettiği kızı 1992 yılında dünyaya gelmiş. Annesi Aslı Oflaz ile babası Fatih oflaz 2006 yılında boşanmışlar.

7 Yaşında cinsel istismara başlamış : Yaşadığı istismar nedeniyle psikolojik tedavi gören genç kızın üç kez intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi. Mahkeme salonunda, zaman zaman ağlama krizleri geçirdiği belirtilen Fatih Oflaz’ın kızı şunları söyledi: “Babam her zaman despot bir insan oldu. Söylediği her şeyin yapılması gerekiyordu. 7,5 yaşımdan 15 yaşıma kadar sürekli istismara uğradım. Babamla annem ayrıldıktan sonra ben hep annemin zoruyla babamın evine gitmek zorunda kalıyordum."

Babam, annem ve abim... : "Yıllarca buna sesimi çıkarmadım. Çoğunlukla sanki bir şey olmamış gibi yaşamayı tercih ediyordum. O dönemden itibaren gece uykularım hiç rahat olmadı. Hep kâbusla uyandım. Babamdan, beni babamın evine gönderen annemden, buna engel olmadığı için abimden ve karşı koymadığım için kendimden nefret ettim."

Psikyartristin anlattıkları kan dondurdu: İstismar davasında mahkemeye çağırılan Psikiyatrist hekim Turgut Kundakçı tedavi sürecinde yaşadıklarını hakimlerin huzurunda şöyle anlattı:
-“Mağdur genç kız ile görüşmeye başladıktan tam 9 ay sonra bana ‘güvenliğimi sağlarsanız babamla yüzleşmek istiyorum’ diye söyledi. Ben de bunu yapabileceğimi söyleyince 30 Eylül 2014’te babasıyla bir terapi seansı yaptık. Terapi sırasında mağdur babasına durumu anlatamayınca ben Fatih Oflaz’a 8-13,5 yaş arasında kendisinin cinsel istismarına maruz kaldığını bana ilettiğini söyledim."

Fatih Oflaz eşiyle kaçtı! Kızına 7 yaşında tecavüze başlamış ve...

-"Fatih Oflaz bunu kabul etti. Hatta bir süre Amerika’ya gidip 4 seans terapi gördüğünü söyledi. Fatih Oflaz kendisiyle ilgili de bazı bilgiler verdi. Bu özel bir bilgidir ve hekim olduğum için açıklamam doğru olmaz ancak sanık Fatih Oflaz yurt dışında 4 kez psikoterapiye gittiğini, bu konuyu orada ilk kez açtığını, konunun kızını taciz etmesi ile ilgili olduğunu ilk kez orada bana söyledi. Hatta kendisi bunun sebebi olan çocukluğunda başına gelen bir olayı da orada (Amerika’da) anlatmış. Kendisi benden iyileşmek adına talepte bulundu."

Fatih Oflaz eşiyle kaçtı! Kızına 7 yaşında tecavüze başlamış ve...

-"Tedavisine benimle devam etmek istediğini söyleyince kızı tepki gösterdi. ‘Benim kurduğum olumlu bir ilişkiyi elimden almak istiyorsun’ diyerek kızdı. Mağdur kızın babasından istediği tek şey tekrar normal baba kız ilişkisini yakalayıp yakalayamayacağını görmekti. Fatih Oflaz gayet pozitifti. Kızına ‘aramız iyi olacak’ dedi. Mağdurun bana anlattığı her şey travmatik bellek ile uyumluydu. Travmatik bellek hiçbir zaman değişmez. Fatih Oflaz’ın kızıyla yüzleştiğinde ‘ben sana iyi bir baba olamadım’ deyip ağladığını hatırlıyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X