BAHÇELİ’NİN ELİNİ ÖPMÜŞTÜ MHP’YE Mİ GEÇİYOR

Meclis'teki yemin töreni sırasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin elini öpen İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz, "Çok çok üzerinde durdular. Çok çok üzerinde durulacak bir hareket değil" dedi.

BAHÇELİ’NİN ELİNİ ÖPMÜŞTÜ MHP’YE Mİ GEÇİYOR
BAHÇELİ’NİN ELİNİ ÖPMÜŞTÜ MHP’YE Mİ GEÇİYOR Abdullah

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin elini öpen ve Genel Başkanı Meral Akşener tarafından neredeyse kapı gösterilen İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz, "Çok çok üzerinde durdular. Çok çok üzerinde durulacak bir hareket değil" dedi. Meral Akşener'in "Partiyi terketsinler" diye tepki gösterdiği Arkaz, MHP'ye geçip geçmeyeceği sorusuna ise "Şimdi asla söz konusu değil, ileride de söz konusu olmaz" cevabı verdi. 

ARAMIZDA ABİ KARDEŞ İLİŞKİSİ VAR... 

TBMM'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan Arkaz, Ülkü Ocakları'nda yetiştiğini, devlet terbiyesi aldığını söyledi. Bahçeli'yi 1975 yılından beri tanıdığını belirten Arkaz, aralarında 'abi-kardeş' ilişkisi olduğunu ifade etti. Arkaz, sözlerine şöyle devam etti: 

DEVLET BEY ABİMİZDİR BÜYÜĞÜMÜZDÜR... 

"1"Bunun siyasi amacı yok. Spontane gelişmiş hareketti. Devlet Bey, nezaketen bize 'hayırlı olsun' dedi. Biz de öyle bir harekette bulunduk. Devlet Bey abimiz, büyüğümüzdür. Allah bize utanacak, mahçup olacak bir şey vermesin. Ülkemizin o kadar sorunu, bir sürü sıkıntılar varken bazı arkadaşlar bunu magazin haline getirdiler, çok çok üzerinde durdular. Çok çok üzerinde durulacak bir hareket değil."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X