istanbul escort

14 yaşındaki erkek çocuğa 'kedicik'ten tecavüz!

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik operasyonda yaşları 14 ile 17 arasında bulunan müştekiler yaşadıklarını polise anlattı. 14 yaşındaki erkek çocuk "A. isimli bir kadın odaya girerek bana cinsel istismarda bulundu." dedi.

14 yaşındaki erkek çocuğa 'kedicik'ten tecavüz!
14 yaşındaki erkek çocuğa 'kedicik'ten tecavüz!

 

İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Adnan Oktar grubuna yönelik operasyonda müşteki mağdurların ifadesine de başvurdu. İşte yaşları 14 ile 17 arasında değişen müştekilerin kan donduran ifadelerinden bazıları:

"SÜREKLİ SOYUNMAMI SÖYLÜYORDU"

17 yaşındaki kız: Henüz 15 yaşındayken Adnan Oktar ile Instagram üzerinden görüşmeye başladım. Bana sürekli olarak soyunmamı söylüyordu. Ben de soyunup görüntülerimi ona gönderiyordum. Bir gün beni yanına çağırarak transparan kıyafeti giymemi istedi. 'Muayene edeceğim' deyip eliyle taciz etti. O gittikten sonra odaya Bülent ve Kartal isimli iki kişi girdi. Bana cinsel istismarda bulundu.

"A. İSİMLİ BİR KADIN ODAYA GİREREK BANA CİNSEL İSTİSMARDA BULUNDU"

14 yaşındaki erkek çocuk: Yetim olduğum için Adnan Oktar bana 'Yetimin malını yemek haramdır' dedi. 26 yaşındaki A. isimli bir kadın odaya girerek bana cinsel istismarda bulundu. 'Sen artık evlendin, yetimlik durumun kalmadı' diyerek tüm mallarıma el koydular.

İSTİSMAR EDİP KAYDA ALDILAR

17 yaşındaki kız: Adnan Oktar grubundan olan sevgilimle birlikteyken odaya giren 2 kişi beni istismar etti. Bu iğrenç durumu da kayda aldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X