istanbul escort

ALIŞ-VERİŞ TUTKUNLARI DİKKAT AVM’LER O TARİHTE KAPATILABİLİR

AVM-DER tarafından düzenlenen toplantıya Türkiye'nin dört bir yanından alışveriş merkezi yöneticileri katıldı. AVM-Der Başkanı Tahir Çelik, "Muhtemelen önümüzdeki hafta vali beyle bir toplantımız olacak. Alışveriş merkezlerinin bayramda kapatılma konusu gündeme gelecek" ifadelerini kullandı.

ALIŞ-VERİŞ TUTKUNLARI DİKKAT AVM’LER O TARİHTE KAPATILABİLİR
ALIŞ-VERİŞ TUTKUNLARI DİKKAT AVM’LER O TARİHTE KAPATILABİLİR

 

Alışveriş Merkezi Yöneticileri Derneği (AVM-DER) tarafından düzenlenen organizasyonda Türkiye'nin 4 bir yanından alışveriş merkezi yöneticisi kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltının ardından program konuşmalar ve sunumlar ile sürdürüldü.

Programda konuşan AVM-Der Başkanı Tahir Çelik, "Artık alışveriş merkezleri bürokrasinin içine girdi. Bayramlarda açılıp kapanmaya kadar, hafta içi kaçta açılıp kaçta kapanmasına kadar Valilikler karar alıyorlar. Bu toplantılar daha verimli olsun istedik. Perakende dünyasından misafirlerimiz çağırdık. Sektör hakkında konuşacağız ve faydalı olacak. Bunun dışında teknik şeyler de olsun istedik. Mesela AVM`lerin teknik işleri var. Bugün bir firmamızın dekoratif aydınlatma konusunda bir sunumu olacak" sözcüklerini kullandı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X