CHP'Lİ VEKİL MAHMUT TANAL PAYLAŞIMLARIYLA KENDİNİ REZİL ETTİ!!!

Almanya'ya giden CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, oradaki hizmetleri "Türkiye'de neden yok" diye överken bir şeyi atladı. Aynı hizmetler Türkiye'de yıllardır kullanılıyor.

CHP'Lİ VEKİL MAHMUT TANAL PAYLAŞIMLARIYLA KENDİNİ REZİL ETTİ!!!
CHP'Lİ VEKİL MAHMUT TANAL PAYLAŞIMLARIYLA KENDİNİ REZİL ETTİ!!!

 

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal Almanya'dan fotoğraflar paylaştı. Otobüse binmek için durakta bekleyen Tanal, duraklarda otobüsün kaç dakika sonra geleceğini gösteren uygulamanın olmasını överek, "Otobüs durağında gideceğiniz yere otobüsün kaç dakika sonra geleceği yazılı. Allah aşkına bu hizmeti Türkiye’deki belediyeler neden vermez / veremez. Bunu herkese söylüyorum. Hiç mi iyi örnekleri almayacağız" dedi.

 

 AYNI SİSTEM VAR

Oysa Tanal'ın bilmediği şey; başta İstanbul olmak üzere birçok ilimizde bu uygulama var. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı duraklarda otobüsün gelmesine kaç dakika kaldığı yazıldığı gibi ayrıca telefonunuza indirebileceğiniz uygulamalarla otobüsün nerede olduğunu anbean öğrenebilirsiniz.

 

OTOBÜSTE ŞARJ

Milletin vekilliğini yapmaya çalışan Tanal'ın bir diğer haberdar olmadığı konu ise otobüslerde telefon şarj etme özelliği. İstanbul'da da tıpkı Almanya'daki gibi otobüslerde telefon şarj etmeniz için USB çıkışları mevcut.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X