OĞLUNA PANTOLON ALAMADIĞI İÇİN İNTİHAR ETMİŞTİ İNTİHARININ ASIL SEBEBİ...

Kocaeli'de bir babanın oğluna kıyafet alamadığı için intihar ettiği iddia edilmişti. Valilik konuyla ilgi yaptığı açıklamada, intihar olayının gerekçesinin 'kıyafet alamama' değil, 'psikolojik nedenler' olduğunu söyledi.

OĞLUNA PANTOLON ALAMADIĞI İÇİN İNTİHAR ETMİŞTİ İNTİHARININ ASIL SEBEBİ...
OĞLUNA PANTOLON ALAMADIĞI İÇİN İNTİHAR ETMİŞTİ İNTİHARININ ASIL SEBEBİ...

 

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, bir süredir işsiz olduğu belirtilen İsmail D.'in (45) girdiği bunalım sonucu, kendisini banyoda iple asarak yaşamına son verdi. D.'nin çocuğuna okul kıyafeti alamadığı için yaşamına son verdiği iddia edildi. Kocaeli Valiliği, Körfez ilçesindeki intihar olayının gerekçesinin 'kıyafet alamama' değil, 'psikolojik nedenler' olduğunun belirlendiğini açıkladı.

''İNTİHARIN SEBEBİ KIYAFET ALAMAMASI DEĞİL''

Dün Körfez ilçesindeki intihar olayıyla Kocaeli Valiliğinden bir açıklama yapıldı. Açıklamada, "21.09.2018 tarihinde Körfez ilçemizde yaşanan intihar olayı basında yer almıştır. Söz konusu haberler; intihar sebebi çocuklarına kıyafet alamadığı ve bu sebeple okula alınmadıkları şeklinde yayınlanmıştır. Yapılan araştırma ve inceleme sonucunda, bu haberlerin gerçeği yansıtmadığı olay sebebinin psikolojik nedenlere dayandığı anlaşılmıştır. Haberlerin kamuoyunu yanlış bilgilendirerek, olumsuz algı oluşturmaya sebep olduğu anlaşılmaktadır." denildi.

'OĞLUNA KIYAFET ALAMADIĞI İÇİN İNTİHAR ETTİĞİ' İDDİA EDİLDİ

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, İsmail D. girdiği bunalım sonucu, kendisini banyoda iple asarak yaşamına son verdi. 2 çocuk babasının, liseye giden oğluna okul kıyafeti alamadığı için intihar ettiği iddia edildi.

İsmail D.'nin Perşembe sabahı 06.00 sularında evin banyosunda kendini iple asmış halde bulundu. Eşini banyoda asılı gören Hafize D. büyük şok yaşadı. Hafize D hemen çocuklarına ve komşularına haber verdi. Komşuların haber vermesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri İsmail D.'in hayatını kaybettiğini tespit etti. Eve gelen jandarma ekipleri de olayla ilgili soruşturma başlattı. Jandarma ekiplerinin incelemesinde babanın cebinden 20 TL para çıktığı öğrenildi.

 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X