SAMSUN’DA REZALET GENÇ KIZA 15 KİŞİ TECAVÜZ ETTİ !!!

Samsun’un Çarşamba ilçesinde 15 kişi 16 yaşındaki genç kıza tecavüz etti.

SAMSUN’DA REZALET GENÇ KIZA 15 KİŞİ TECAVÜZ ETTİ !!!
SAMSUN’DA REZALET GENÇ KIZA 15 KİŞİ TECAVÜZ ETTİ !!!

 

    Samsun'un Çarşamba ilçesinde 16 yaşındaki Ş.Y. isimli kıza cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla 15 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerden 5'i polisteki sorgularından sonra serbest bırakılırken, 10'u Çarşamba Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı.

    Çarşamba Başsavcılığı Yaşanan Bu Üzücü Olayla İlgili Açıklamada Bulundu:

    “24.10.2018 tarihi itibariyle 16 yaşındaki bir kız çocuğunun cinsel istismara maruz kaldığı iddiası ile ilgili başlatılan soruşturmaya dair kamuoyunun bilgilendirilmesi amacıyla iş bu basın açıklamasının yapılması gerekli görülmüştür. Soruşturmaya konu olayda mağdur Ş.Y’nin alınan ifadesi kapsamında, mağdurenin birçok kişi tarafından farklı tarihlerde cinsel istismara maruz kaldığı ve bu cinsel eylemlerinin bir süredir devam ettiğinin iddia edilmesi üzerine, soruşturma dosyasına yansıyan beyan ve deliller ışığında 15 şüpheli soruşturmaya dahil edilmiş olup, haklarında gözaltı işlemi uygulanmıştır.

    Şüphelilerden, K.K, C.T, K.G, K.S, E.S, M.C.A, A.T, H.E.Z, B.Y, S.A olmak üzere 10 şüpheli Cumhuriyet Başsavcılığımızca alınan ifadelerinin ardından, 01.11.2018 tarihinde tutuklanmaları talebiyle sevk edildikleri Çarşamba Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanmış, diğer 5 şüpheli ise, savcılık ifadelerinin alınmasına müteakip serbest bırakılmıştır. Soruşturma tüm yönleriyle devam etmektedir.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X