CHP SAMSUN’DA 15 BELEDİYEYE ADAY YOK

Yerel seçim başvurularında aday adaylığı sürecini 1 Ekim'de başlatan CHP'de Samsun'daki başvurular 38 günde 8 kişi olarak kayda geçti. En çok aday adayı başvurusu altı kişiyle Atakum İlçesi oldu

CHP SAMSUN’DA 15 BELEDİYEYE ADAY YOK
CHP SAMSUN’DA 15 BELEDİYEYE ADAY YOK

 

    Mart-2019 yerel seçimler sürecinde aday adalık başvurularını 1 Ekim tarihinde almaya başlayan Cumhuriyet Halk Partisi'nde, Samsun'da 38 günde üç belediye için aday adaylık başvurusu oldu.

    Atakum Belediyesi için altı aday birbiriyle yarışırken, Çarşamba İlçesi'nde sadece Altan Karabulut resmi başvurusunu yaptı. Yakakent İlçesi'nde de Ramazan Şensoy aday adaylık için resmi başvuru yaparken, geriye kalan 14 ilçede ve Büyükşehir Belediyesi'nde aday adaylık başvurusu olmadı.

    Atakum Belediyesi için CHP’den aday adaylığı başvurusu yapan Aylin Tat, Cemil Deveci, Bayram Çelik, Turgay Özçelik, Abdullah Taşkın ve Samsun Tabip Odası Başkanı Murat Erkan oldu. Aday olarak gösterilmek için ilçede esnaf ve halk ziyaretleri yapandan her yerde proje anlatan adaylarlar arasında yarış var.    

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Muhammetalikumas@gmail.com     2018-11-15 Atakum'u yeşile boğacak, kalkındıracak ve temiz bir atakum için çalışacak adayın Kazanmasını istiyorum, herkese başarılar dilerim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X