Metro Holding Patronu Galip Öztürk Gürcistan ‘da Oy Kullandı

Müebbet hapis cezasının infazının devamına karar verildiği gün Gürcistan'a kaçan Metro Holding patronu Galip Öztürk, bu ülkenin Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oy kullandı.

Metro Holding  Patronu Galip Öztürk Gürcistan ‘da  Oy Kullandı
Metro Holding  Patronu Galip Öztürk Gürcistan ‘da  Oy Kullandı

    

    Yargıtay'ın müebbet hapis cezasının infazının devamına karar verdiği gün yurt dışına kaçan Metro Holding patronu Galip Öztürk, Gürcistan'da ortaya çıktı.

    SOSYAL MEDYADAN FOTOĞRAF PAYLAŞTI

    Öztürk, Gürcistan Cumhurbaşkanlığı seçimi için oy kullanırken çekilen fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı. Öztürk fotoğrafa, "İstikrar devam etsin, Gürcistan büyüsün. Gürcistan Cumhurbaşkanlığı için oyumu kullandım" notunu yazdı.

    YARGITAY, HAPİS CEZASINI ONADI

 

    22 yıl önce işlenen bir cinayete ilişkin yargılandığı davada 'cinayetin azmettiricisi' iddiasıyla müebbet hapis cezası alan Metro Holding'in patronu Galip Öztürk'e 2 yıl önce infazın durdurulması kararı çıkmıştı.

    Yargıtay Ceza Genel Kurulu ise pazartesi günü Öztürk hakkında verilen müebbet hapis cezasının yerinde olduğuna hükmetti. Bu kararla birlikte, İstanbul 19. Ağır Ceza Mahkemesi , Öztürk için 2 yıl önce durdurulan infazın devamına karar verdi. Hakkında yakalama kararı çıkmayan Galip Öztürk ise aynı gün Gürcistan'a kaçmıştı.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Aydın atamer     2018-12-16 Bunun gibi insanların bu ülkede halen isimlerinin zikredilmesi vallahi bizi üzüyor. Kardeşim bu adam mafya , bunun ülkeme ve milletime ne hayrı olur ? Helalin den kazanmamış . Birçok suça karışmış ve halen ortalıkta geziyor. Gazetelerde manşet manşet ismi geçiyor ve çok enteresan bazende kahraman havası çalınıyor. Yazık biz ülke olarak bundan yol alamıyoruz. Benim adamım , senin adamın ve kollayın kardeşim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X