Küskünler Tablosu Zihni Şahin, Demir'i karşılamaya gitmedi Yılmaz ve Karaaslan da Büyükşehir Belediyesi'ndeki ziyarete katılmadı.

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Demir'in Samsun'a gelmesi küskünlükleri de adeta ortaya koydu. Şahin, Demir'i karşılamaya gitmedi, Yılmaz ve Karaaslan da Büyükşehir Belediyesi'ndeki ziyarete katılmadı.

Küskünler Tablosu Zihni Şahin, Demir'i karşılamaya gitmedi Yılmaz ve Karaaslan da  Büyükşehir Belediyesi'ndeki  ziyarete katılmadı.
Küskünler Tablosu Zihni Şahin, Demir'i karşılamaya gitmedi Yılmaz ve Karaaslan da  Büyükşehir Belediyesi'ndeki  ziyarete katılmadı. Abdullah

   

    Samsun'da dün AK Parti'de küskünlerin bir araya gelmemesi gündem oldu. Aday yapılmayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Büyükşehir Adayı Mustafa Demir'in, Havza'da karşılanmasına katılmadı. Ancak küskünlükler bununla sınırlı kalmadı ve başka fotoğraflara da yansıdı. 

    KARAASLAN BELEDİYEDE YOK

    Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti'nin  Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir'i Havza ilçe girişinde karşılamaya katılmadı. Aynı  saatlerde Samsunspor'u ve Organize Sanayi Bölgesi'nde(OSB) firmaları ziyaret etti. Şahin,  Musötafa Demir ile Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaretinde bir araya geldi. Şahin, AK Parti  İl Başkanlığı'ndaki toplantıya ve tanıtıma  da gitmedi.

    YILMAZ BELEDİYEYE GİTMEDİ

Bu arada AK  Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan da Büyükşehir Belediyesi'ne yapılan ziyarette yoktu. Karaslan o  sırada Samsunspor'u ziyaret etti. Ziyaretinin bir gün  öncesinden ilan edilmesi de oldukça manidar bulundu. Bu arada aralarının açık olduğu bilinen Yusuf Ziya Yılmaz da, Aday Demir'in, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'i ziyaretine katılmamasıyla dikkat çekti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Misafir     2018-12-01 Samsunyn kaderi hep oyle oldu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X